تریلر-گیم-پلی-بازی-Humankind

تماشا کنید: تریلر گیم‌ پلی بازی Humankind منتشر شد [The Game Awards 2019]

توسط بهنام میرزائی در ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , ۰۸:۵۷

تریلر گیم‌ پلی بازی Humankind در جریان مراسم The Game Awards 2019 منتشر شد و طبق گفته سازندگان، سال آینده می‌توانیم این بازی را تجربه کنیم. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، پنجمین دوره جوایز The Game Awards صبح امروز برگزار شد و طی آن بازی‌های زیادی معرفی شد. بازی استراتژیک نوبتی سگا و استودیوی Amplitude Studios با نام Humankind همراه با یک تریلر جدید، یکی از این بازی‌ها بود.

این دومین تریلری است که بعد از معرفی بازی Humankind در جریان گیمزکام در سال آگوست ۲۰۱۹، منتشر می‌شود. این بازی استراتژیک نوبتی نگاه جدیدی روی المان‌های کاوش، گسترش، بهره‌برداری و نابودی که تحت‌ عنوان ۴X شناخته می‌شوند، ارائه می‌کند. این المان‌ها شامل اضافه شدن قابلیت ساخت آواتار در بازی هم بود. این تریلر هم‌چنین سرزمین و سیستم نبردهای بازی را هم به‌نمایش می‌گذارد. در ادامه می‌توانید دومین تریلر بازی را مشاهده کنید:

اما ویژگی اصلی این تریلر را می‌توان نمایشی از قابلیت ساخت آواتار در بازی دانست که به‌عنوان قابلیت‌های اصلی این بازی شناخته می‌شود. طبق اعلان مطبوعاتی بازی، ظاهر بصری آواتار ساخته شده توسط شما در طول بازی با توجه به روشی که آن را تجربه می‌کنید و دستاوردها و آیتم‌های کسب شده شما، تغییر پیدا می‌کند. بدین ترتیب می‌توانید توسط سیستمی به‌نام meta-progression شکل ظاهری این آواتار را با چند کاستوم مختلف تغییر دهید و آن را برای مقایسه با اواتار دوستان ورقیبان خود در بخش چندنفره بازی، به‌نمایش گذارید.

استودیو Amplitude همچنین اشاره کرد که اطلاعات بیشتری از بازی را طی سال آینده منتشر خواهند کرد، اما هیچ تاریخ تقریبی یا دقیقی در این رابطه ارائه نداد. برخی از تصاویر منتشر از بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

بازی Humankind برای انتشار در سال ۲۰۲۰ روی پلتفرم PC تائید شده است. در اکتبر ۲۰۱۹ دموی این بازی استراتژیک نوبتی عرضه شد که استودیو سازنده در این رابطه گفته بود: «ما معتقدیم محبت زیادی در قبال بشریت در بازی Humankind وجود دارد و ما کنجکاو هستیم که ببینیم در نهایت سرنوشت، پیروزی‌ها و اختلافات تاریخی‌ ما در آن چه‌طور خواهد بود»

نظرات خود را در مورد تریلر گیم‌ پلی بازی Humankind با ما درمیان گذارید. همچنین همه‌ی بازی‌های معرفی شده، تریلرها و دیگر اخبار پیرامون مراسم The Game Awards 2019 را می‌توانید در صفحه مخصوص آن مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: