Final Fantasy 7,تریلر داستانی Final Fantasy 7 Remake

تماشا کنید: تریلر داستانی Final Fantasy 7 Remake روی شخصیت Cloud تمرکز دارد [The Game Awards 2019]

توسط محسن شجاعی در ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , ۱۰:۴۶

طی جدیدترین تریلر داستانی Final Fantasy 7 Remake که در بامداد امروز و در جریان The Game Awards 2019 منتشر شد، ما با شخصیت Cloud و ویژگی‌های او بیشتر آشنا می‌شویم. برای اطلاع از احبار رویداد Game Awards، دز ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

تریلر جدید بازی حدید کمپانی اسکوئر انیکس؛ Final Fantasy 7 Remake که در Game Awards به نمایش درآمد، نگاه اجمالی به شخصیت Cloud Strife دارد؛ شصیت اصلی این نسخه یا گذشته‌ای دردناک است. تریلر اشاراتی به شخصیت سرد و گوشه گیر Cloud و روابط او با Tifa دارد اما؛ بخش‌های نمایش داده شده در گیمپلی پیش از این در تریلرهای گذشته نیز به نمایش درآمده بود.

روی هم رفته؛ تمرکز اصلی تریلر روی نقش Cloud به عنوان یک مزدور پایبند اصول حرفه‌ای و کم حرف در چپترهای اول بازی، است. چپترهای اول بازی وقایع Midgar از نسخه اصلی بازی را روایت می‌کند. در تریلر همچنین می‌توان رگه‌هایی سیستم اکشن-نقش آفرینی جدیدی که سازندگان در سبک مبارزات قدیمی بازی پیاده کرده‌اند را می‌توان مشاهده کرد.
برای مطالعه بیشتر شما می‌توانید اخباربازی Final Fantasy 7 فرا تر از بازی سازی است ویا آمار فروش بازی  را مطالعه نمایید.

در جدیدترین باکس آرت بازی در که در سطح اینترنت پخش شده، می‌توان نتیجه گیری کرد که عنوان Final Fantasy 7 تا همیشه در انحصار PS4 نخواهد بود و سرانجام به PC و Xbox نیز راه پیدا خواهد کرد. تاریخ انتشار رسمی بازی تا کنون مشخص نشده‌است.

برای اطلاع بیشتر درباره تریلرها و اخبار رویداد The Game Awards 2019 اخبار  برندگان جوایز امسال Game Awards و خبر حالت جدید بازی Control همراه با یک بسته الحاقی مطالعه نمایید و یا تریلر بازی جدید استودیو Ninja Theory و یا تریلر اولین بازی تایید شده Play Station 5 مشاهده نمایید.

و در پایان شما ره به تماشای تریلر داستانی Final Fantasy 7 Remake دعوت می‌کنیم:

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: