دنباله-بازی-Golf-Story

تماشا کنید: دنباله بازی Golf Story سال آینده برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۰

گویا دنباله بازی Golf Story که Sports Story نام دارد، سال آینده برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد و علاوه بر گلف شاهد گسترش ورزش‌های نسخه اول خواهیم بود. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بازی گلف Golf Story که توسط استودیوی Sidebar Games در سبک RPG عرضه شده بود، یکی از بزرگ‌ترین شگفتی‌های سبک ایندی برای نیتندو سوئیچ در سال ۲۰۱۷ بود. حال طرفداران می‌توانند منتظر انتشار دنباله‌ای برای این بازی باشند. طی برنامه Indie World که توسط نینتندو برگزار شد، اعلام شد که بازی Sports Story دنباله‌ای برای Golf Story خواهد بود و در مرحله توسعه قرار دارد. همان‌طور که از نام بازی پیداست، افق‌های اولین نسخه از بازی گسترش پیدا کرده و احتمالا ورزش‌های دیگری هم به بازی اضافه خواهد شد.

البته که گلف هنوز هم اصلی‌ترین بخش بازی خواهد بود، اما بازیکنان می‌توانند انتظار وجود ورزش‌های دیگری را هم در بازی داشته باشند. تنیس قرار است که یکی از اصلی‌ترین مولفه‌های بازی باشد و بخش‌های متنوعی همچون گلف برای این ورزش ارائه می‌شود. مسابقات متنوع و گیم‌پلی بهتر از جمله تفاوت‌های این بازی خواهد بود. البته وجود دیگر ورزش‌ها همچون بیسبال، ماهی‌گیری، فوتبال هم در بازی تائید شده است و تعداد کاملی از این ورزش‌ها را احتمالا تا روز انتشار بازی خواهیم دانست. علاوه بر این، بازیکنان باید فعالیت‌های دیگری همچون گنج‌یابی، جاسوسی و کشف سیاه‌چال را هم انجام دهند. همه‌ی این‌ها در حالی است که سبک جذاب و عجیب اولین نسخه از بازی هم همچنان در این دنباله حفظ شده است. تریلر معرفی بازی را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

بازی Sports Story اواسط سال ۲۰۲۰ برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. نظرات خود را در مورد دنباله بازی Golf Story با ما درمیان گذارید. به‌نظر شما با گسترش ورزش‌های بازی، چه تاثیری در کیفیت بخش‌ها خواهیم داشت و آیا موفقیت نسخه اول بازی تکرار خواهد شد یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: