کالکشن-بازی-DOOM

کالکشن بازی DOOM این هفته برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

کالکشن بازی DOOM تحت عنوان DOOM Slayers Collection برای عرضه روی کنسول‌ها لیست شده است و طرفداران می‌توانند چهار بازی از این مجموعه را تا قبل از رسیدن به عرضه بازی DOOM Eternal تجربه کنند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، قبل از اینکه بازی DOOM Eternal سال آینده از راه برسد، به‌نظر می‌رسد که بتسدا (Bethesda) تمام بازی‌های قبلی این مجموعه را در قالب یک کالکشن عرضه خواهد کرد. طبق لیستی که توسط GAME UK منتشر شده است، DOOM Slayers Collection این هفته برای ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. این کالکشن شامل بازی‌های Doom، Doom 2، Doom 3 و DOOM (2016) خواهد بود.

متاسفانه به‌نظر می‌رسد که سه بازی اول را باید دانلود کنید. این لیست همچنین نشان می‌دهد که وجود یک اکانت از سایت Bethesda و یک اتصال اینترنت خوب و پایدار برای تجربه آنلاین بازی ضروری است. از این عجیب‌تر هم اینکه نسخه نینتندو سوئیچ بازی لیست نشده است و هیچ اثری از بازی‌های Final Doom The Master Levels for Doom 2 در این کالکشن دیده نمی‌شود.

بالاخره ما همچنان باید منتظر اعلام رسمی بتسدا در این رابطه باشیم. همزمان با عرضه بازی DOOM Eternal در روز جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ مارچ ۲۰۲۰) برای ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و PC، این کمپانی بازی DOOM 64 را هم برای همین پلتفرم‌ها عرضه خواهد کرد. کسانی که بازی DOOM Eternal را پیش‌سفارش کرده باشند، می‌توانند نسخه دیجیتالی بازی را به‌صورت رایگان داشته باشند. اگرچه عرضه این بازی نینتندو سوئیچ هنوز مشخص نیست، اما بازی DOOM 64 را می‌توانید در تاریخ اعلام شده روی این پلتفرم تجربه کنید.

نظرات خود را در مورد کالکشن بازی DOOM با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید که بتسدا چه‌عملکردی با عرضه این کالکشن خواهد داشت و لزوم دانلود سه نسخه اول بازی چه تاثیر منفی روی تجربه طرفداران این مجموعه خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: