بازی-Untitled-Goose-Game-برای-پلی‌-استیشن-4

بازی Untitled Goose Game برای پلی‌ استیشن ۴ عرضه خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

در جریان برنامه State of Play سونی، مشخص شد که بازی Untitled Goose Game برای پلی‌ استیشن ۴ طی هفته آینده عرضه خواهد شد و بازیکنان این پلتفرم می‌توانند غاز شیطانی خود را وارد رقابت کند. با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Untitled Goose Game ساخته استودیوی House House هفته آینده روی پلتفرم جدیدی عرضه خواهد شد. طبق آخرین اخبار بازی، در جریان آخرین برنامه State of Play سونی، اعلام شد که این بازی در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. بله درست حدس زدید؛ کاربران کنسول سونی هم از این به‌بعد می‌توانند غاز شیطانی خودشان را به دنیای شرارت‌بار بازی بیاورند.

بازی Untitled Goose Game در سبک عرضه شده و هم اکنون در اختیار دارندگان پلتفرم‌های PC و نینتندو سوئیچ قرار دارد. شما در این بازی باید یک‌سری از کارها را انجام دهید که معمولا شامل دزدیدن آیتم‌های متنوعی است. شاید در چند مرحله لازم باشد که کلید محافظ را بدزدید، شاید هم باید به‌سمت نقطه‌ مشخص‌ شده‌ای رفته و کمی در آن بایستید.

این آیتم‌ها می‌توانند تنوع مختلفی داشته باشند و رفته رفته آن‌ها را به غنیمتی‌هایی که هر بار رشد می‌کنند، اضافه خواهید کرد. بازی Untitled Goose Game موفق به دریافت نقدهای خوبی شده است و فروش موفقی را تجربه کرده است. ساخته استودیو House House در مقایسه با دیگر آثار ایندی همچون Wattam و Humanity که به پلتفرم پلی‌استیشن ۴، تجربه ارزشمندتری محسوب می‌شود. احتمالا اطلاعات بیشتری از بازی در آینده توسط سونی (Sony) ارائه خواهد شد.

در جریان آخرین برنامه State of Play سونی در سال ۲۰۱۹، کپکام بالاخره با انتشار یک تریلر از بازی Resident Evil 3 Remake رونمایی کرد و طرفداران زودتر آن‌چه انتظارش را دارند، می‌توانند بازی را تجربه کنند.

نظرات خود را در مورد بازی Untitled Goose Game برای پلی‌ استیشن ۴ با ما درمیان گذارید. اگر این بازی را در پلتفرم‌های دیگر تجربه کرده‌اید، از تجربیات خود برای ما بگویید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: