Babylons Fall, تریلر گیم پلی بازی Babylons Fall

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Babylons Fall در جریان رویداد State Of Play رونمایی شد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , ۲۱:۴۸

امروز و در جریان رویداد State Of Play، از تریلر گیم پلی بازی Babylons Fall رونمایی شد و بخش‌هایی از گیم‌پلی آن به نمایش درآمد. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

تریلر گیم پلی بازی Babylons Fall در نگاه اول یادآور عناوینی نظیر Nier automata و Astral Chain است اما؛ قطعا تفاوت‌هایی با این دو خواهد داشت. حال اینکه این تفاوت‌ها در راستای مثبت یا منفی باشند تا تابستان ۲۰۲۰ میلادی مشخص نخواهد شد. استودیو بازی‌سازی پلاتونیوم (Platinum Games) امروز بالاخره از عنوان در حال ساختش رونمایی کرد و اولین تریلر گیم پلی بازی Babylons Fall را نمایش داد. آن طور که از محتوای تریلر برمی‌آید بازی Babylons Fall در ژانراکشن خواهد بود، همانند اکثر عناوینی که پیش از این توسط پلاتونیوم گیمز توسعه یافته‌اند. در طی این گیم پلی، ما شاهد بخش‌هایی از مبارزات بازی هستیم و با شخصیت اصلی بازی که دارای ظاهر قرون وسطی‌ایست، آشنا می‌شویم. شاید بارزترین نکته قابل توجه این شخصیت، سلاح زنجیر مانند او باشد که این مورد به شدت یادآور عناوینی نظیر Astral Chain و یا Pandora’s Tower باشد. در ادامه، تریلر به این موضوع که بازی چندین شخیت قابل بازی خواهد داشت، اشاره ‌می‌کند.

رو همه رفته به نظر می‌رسد این عنوان بسیار شبیه به سایر عناوین توسعه یافته توسط پلاتونیوم گیمز باشد اما؛ قطعا تفاوت‌ها و ویژگی‌هایی منحصر به فرد خود را خواهد داشت. این ویژگی‌ها و تفاوت‌های یاد شده تا زمان عرضه بازی مسلما نامشخص باقی خواهند ماند.

با توجه به نگرانی شماری از هواداران، مدیر اجرایی کمپانی Square Enix؛ آقای یوسوکا سایتو (osuke Saito) در مصاحبه‌ای با بخش ژاپنی وبسایت dualshockers اعلام کردند که پیش از پایان سال ۲۰۱۹ میلادی اخبار بیشتری پیرامون Babylons Fall منتشر خواهد شد. در همین راستا اولین تریلر گیم پلی بازی Babylons Fall امروز منتشر شد.

اطلاعات بیشتر پیرامون بازی جدید پلاتونیوم گیمز در تابستان ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد. این اطلاعات می‌تواند شامل تریلر جدید از گیم پلی بازی و یا تاریخ عرضه دقیق بازی باشد. با توجه تاریخ انتشار اطلاعات بازی، انتظار می‌رود این عنوان که اولین بار در سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی شد، برای کنسول‌های نسل بعد نیز عرضه شود.

در ادامه شما را به تماشایاین تریلر جذاب و مهیج  دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: