رویداد Winter Wonderland بازی Overwatch

رویداد زمستانی بازی Overwatch از امروز آغاز می‌شود

توسط میلاد شجری در ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , ۱۲:۰۰

شرکت بلیزارد اعلام کرد که رویداد زمستانی بازی Overwatch که Winter Wonderland نام دارد، از امروز آغاز می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

تیم توسعه دهنده بازی اورواچ همواره در حال برگزاری رویداد‌‌هایی با حالت‌ها، پوسته‌ها و بسیاری موارد جدید دیگر برای عنوان شوتر چندنفره خود هستند. رویداد زمستانی بازی Overwatch که با نام Winter Wonderland شناخته می‌شود، یکی از رویداد‌های بزرگ داخل بازی محسوب می‌شود که تیم توسعه دهنده در بلیزارد هرساله برگزار می‌کنند و سال ۲۰۱۹ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شرکت بلیزارد اینترتیمنت (Blizzard Entertaiment) امروز در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کرد که آپدیت نسخه ۱.۴۳ بازی Overwatch که انتظار می‌رفت هفته گذشته برای آن منتشر شود، در واقع برای انتشار در هفته جاری برنامه‌ریزی شده است. این آپدیت قرار است امروز، در کنار رویداد زمستانی Winter Wonderland برای بازی اورواچ در دسترس قرار گیرد. به رسم هرساله، شاهد موارد تزیینی جدید از جمله پوسته‌هایی با حال و هوای زمستانی برای شخصیت‌های اورواچ هستیم که بازیکنان می‌توانند فقط با انجام بازی به آن‌ها دست پیدا کنند. یکی از موارد تزیینی جدید، پوسته لجندری شخصیت رایم سیگماست.

در رویداد بلیزکان ۲۰۱۹ بود که شرکت بلیزارد از بازی Overwatch 2 رونمایی کرد. نسخه جدید دنباله‌ای ویژه برای بازی اورواچ محسوب می‌شود، چراکه طبق گفته تیم توسعه دهنده، بخش بزرگی از محتویات موجود در نسخه دوم (حداقل محتویات هنگام عرضه بازی) برای نسخه اورجینال نیز منتشر می‌شوند. هردو بازی قرار است که شخصیت‌ها و نقشه‌های جدید و یکسانی دریافت کنند و حتی از ویژگی کراس‌پلی برای بخش چندنفره نیز برخوردار باشند. تنها محتویات ویژه بازی Overwatch 2 را می‌توان محتویات مربوط به حالت داستانی دانست که اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست.

در حال حاضر یک قهرمان جدید برای بازی اورواچ ۲ به نام Sojourn معرفی شده که در بازی اصلی بار‌ها به وی اشاره شده بود. بازی Overwatch 2 هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد، اما قرار است برای کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: