فروش-بازی Halo-The-Master-Chief-Collection-در-استیم

فروش بازی Halo: The Master Chief Collection در استیم از یک میلیون نسخه عبور کرد

توسط بهنام میرزائی در ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , ۱۰:۳۰

فروش بازی Halo: The Master Chief Collection در استیم با آمدن بازی Halo: Reach به پلتفرم PC، به رقم بالاتری رسیده است و بعد از گذشت یک دهه از انتشار اولیه بازی، رقم چشم‌گیری به‌نظر می‌رسد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، اوایل این ماه انتشار بازی Halo: Reach روی پلتفرم PC موفق به رکوردشکنی شد و توانست به‌عنوان یکی از آثار مجموعه Halo: The Master Chief Collection، میزان فروش آن هنگام انتشار برای همین پلتفرم را به‌رقم بالاتری برساند. به‌لطف تعداد بالای بازیکنان این بازی در Steam، مشخص شد که این موفقیت چه طور به‌دست آمده است. حال آمارهای بیشتری هم منتشر شده است که بهتر می‌توانیم عملکرد این بازی را تحلیل کنیم.

طبق نمودارهای سرویس Steam، بازی Halo: Reach تاکنون در کمتر از یک هفته که از انتشارش می‌گذرد، موفق به ثبت فروش یک میلیون واحدی در استیم شده است. با توجه به اینکه نزدیک به یک دهه از انتشار اولیه بازی می‌گذرد، این رفم چشم‌گیر است. همچنین لازم به ذکر است که این آمار تنها مربوط به Steam هستند و باتوجه به اینکه بازی Halo: The Master Chief Collection از طریق فروشگاه مایکروسافت (Microsoft Store) و سرویس گیم پس (Game Pass) هم در اختیار دارندگان پلتفرم PC قرار گرفته است، مجموعه این دو بازی رقم بالاتری را نشان خواهد داد.

برخی از بازیکنان نسخه PC بازی با مشکلات عملکردی و صوتی روبرو بوده‌اند و استودیو ۳۴۳ Industries در حال کار روی این مشکلات است. در همین حال، مرحله بعدی انتشار بازی‌های مجموعه Halo: The Master Chief Collection روی PC، سال آینده با انتشار نسخه بتا بازی Halo: Combat Evolved Anniversary ادامه خواهد یافت.

نظرات خود را در مورد فروش بازی Halo: The Master Chief Collection با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید عملکرد خوب این مجموعه تا کجا ادامه خواهد داشت و هنوز هم بازیکنان پرتعداد این بازی، سال آینده هم فروش خوبی را برای استودیو رقم خواهند زد یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: