بازی-جدید-Crash-Bandicoot

شایعه: بازی جدید Crash Bandicoot در مراسم The Game Awards 2019 معرفی می‌شود

توسط بهنام میرزائی در ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۰

ممکن است بازی جدید Crash Bandicoot در مراسم The Game Awards 2019 معرفی شود و گویا اکتیویژن با موفقیت شگفت‌انگیز بازسازی‌های قبلی، قصد کار روی دنباله جدید این مجموعه را دارد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، مجموعه نمادین کراش باندیکوت (Crash Bandicoot) در سال‌های اخیر به‌خاطر تجدید فعالیت خود با بازسازی شگفت‌انگیز عناوین قدیمی خود در قالب Crash Bandicoot N.Sane Trilogy که به‌خودی خود شامل سه ریمیک در یک پکیج است و سال ۲۰۱۷ عرضه شد و همچنین بازی Crash Team Team Racing Nitro-Fueled که اوایل همین سال منتشر شد، روزهای خوشی را سپری می‌کند. حال به‌نظر می‌رسد که کمپانی اکتیویژن (Activision) به‌دنبال کار روی نه یک بازی‌ قدیمی، بلکه یک دنباله کاملا جدید برای مجموعه است.

اخیرا، با نزدیک شدن به کریسمس، چند اینفلوئنسر معروف موفق به دریافت اسباب‌ بازی‌هایی با تم کریسمس بازی کراش باندیکوت دریافت کرده‌اند. به‌طور معمول ممکن است عده‌ای تصور کنند که معرفی جدیدی برپایه اتفاقاتی که در این دوره زمانی روی می‌هد، در کار باشد. اما در اینجا چند نکته مهم دیده می‌شود.

برای شروع می‌دانیم که هر دو بازسازی کراش در طی چند سال گذشته برای اکتیویژن بسیار موفق بوده‌اند، بنابراین نیازی به گفتن نیست که آن‌ها سرمایه گذاری روی چنین مجموعه‌ای را ادامه می‌دهند. مهم‌تر از همه اینکه‌، در سال گذشته آیتم‌های مخصوص کریسمس به‌صورت تصادفی برای بازیکنان کراش باندیکوت ارسال شد و بعد هم شاهد معرفی Team Racing Nitro-Fueled در مراسم The Game Awards 2018 بودیم. بنابراین ممکن است همین الگو امسال هم تکرار شود.

اخیرا نیز تائید شده است که در مراسم Game Awards 2019، ۱۵ بازی جدید خواهیم داشت. بنابراین به‌احتمال زیاد بازی جدید کراش هم یکی از آن‌ها خواهد بود. همچنین این احتمال هم وجود دارد که این بازی جدید در State of Play بعدی معرفی شود.

نظرات خود را در مورد بازی جدید Crash Bandicoot با ما درمیان گذارید. اخبار جدید مراسم The Game Awards 2019 را می‌توانید از صفحه مخصوص آن در سایت دنیای بازی دنبال کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: