بازی-های-جدید-مراسم-The-Game-Awards-2019

۱۵ بازی جدید در مراسم The Game Awards 2019 معرفی خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۰

بازی های جدید مراسم The Game Awards 2019 روز به روز در حال بیشتر شدن هستند و طبق گفته جف کیلی، حدود ۱۵ بازی جدید در این مراسم معرفی خواهد شد. با دنیای بازی همراه شوید.

باوجود جذابیت‌های آشکار مراسم The Game Awards و فراهم ساختن بستری برای شناخت بزرگ‌ترین دستاوردهای صنعت بازی در سالی که گذشت. این مراسم محفلی برای معرفی و اعلام بازی‌های بزرگی است که همه ساله در آن دیده‌ایم و طبق آخرین اخبار بازی، گویا امسال هم همین‌طور خواهد بود. شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره بازی‌های مختلف، مدتی است که در اخبار به گوش می‌رسد و ما تصور واضحی از آن‌چه که در انتظارمان است، نداریم.

اخیرا، جف کیلی میزبان و تهیه کننده مراسم The Game Awards اظهار داشته است که حدود ۱۰ معرفی در مراسم امسال خواهیم داشت، اما به‌نظر می‌رسد که تعداد از این رقم اعلام شده بالاتر خواهد بود. صفحه رسمی این مراسم در توئیتر اخیرا کلیپی را منتشر کرده است که جف کیلی در آن به سوالات طرفداران پاسخ می‌دهد. او در این کلیپ اشاره‌ای هم به معرفی حدود ۱۵ بازی در این مراسم کرد. او تاکید کرد که همه‌ی این بازی‌ها برند جدیدی هستند و تاکنون تاکنون معرفی نشده‌اند. قبل از این هم تائید شده بود که آپدیت‌هایی برای بازی‌های موجود ارائه خواهد شد.

این‌ها مواردی بودند که می‌شد حدس زد، اما اخیرا شایعاتی برای معرفی چند بازی مطرح شده است که انتظار می‌رود به مراسم The Game Awards راه پیدا کنند و شاید بتوان بزرگ‌ترین آن‌‌ها را بازی Batman: Arkham Legacy دانست. این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر (۱۲ دسامبر) و ساعت ۵:۳۰ به‌وقت ایران برگزار خواهد شد.

نظرات خود را در مورد بازی های جدید مراسم The Game Awards 2019 با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید چه بازی‌های مهمی در این مراسم به‌نمایش گذاشته می‌شوند و برنده اصلی آن در بخش جوایز چه عنوانی خواهد بود. با رسیدن به زمان برگزاری مراسم، می‌توانید تمام خبار مربوط به این مراسم را در صفحه The Game Awards 2019 سایت دنیای بازی مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: