تریلر-بازی-i-am-jesus-christ

تماشا کنید: بازی I Am Jesus Christ با انتشار یک تریلر معرفی شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

تریلر بازی I Am Jesus Christ واکنش‌های مثبت زیادی را از جامعه بازیکنان داشته است و بسیاری از نگاه‌ها به سمت این بازی با تم مذهبی جلب شده است. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، یکی از اخبار هیجان‌انگیز هفته مربوط به معرفی بازی جدیدی به نام I Am Jesus Christ بود. این بازی براساس انجیل کتاب مقدس مسیحیان خواهد بود و یک تریلر هم برای آن منتشر شده است که گیم‌پلی و داستان بازی را به‌تصویر می‌کشد. در این تریلر کاملا مشخص است که بازیکن در نقش شخصیت اصلی بازی به مناطق مختلف سفر می‌کند و معجزات متنوعی را از خودش بروز می‌دهد. معجزاتی که در کتاب عهد جدید مسیحیان هم به‌آن اشاره شده است این تریلر جذاب را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

در تریلر بازی کتابی را می‌بینیم که تصاویر معجزه‌های رخ داده در کنار بخشی از متون کتاب مقدس دیده می‌شود و نقل قولی هم زیر آن‌ها نوشته شده است. نوار پایینی سمت راست هم مربوط به معجزات عیسی مسیح است، چرا که هر بار که وی از قدرت خود استفاده می‌کند، این نوار تخلیه می‌شود.

در آخرین صحنه‌های مربوط به این تریلر، به‌صلیب کشیده شدن عیسی را می‌بینیم بعد از سه‌روز هم گویا او به رستاخیز راه پیدا می‌کند. با اینکه هیچ تاریخ انتشاری برای بازی اعلام نشده است، اما می‌دانیم که بازی برای استیم (Steam) عرضه خواهدشد و صفحه این بازی هم ساخته شده است. در این صفحه چندین اسکرین شات هم وجود دارد که معجزات دیگر این پیامبر را نشان می‌دهد. در تصویری هم می‌بینیم که او در حال مبارزه با شیطانی در یک بیابان بزرگ است. این تصاویر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

اگرچه بازی‌هایی با تم مذهبی در صنعت بازی سابقه‌ داشته‌اند، اما عناوین محبوب تمایل دارند که مسیحیت را به شیوه‌ای ساده‌تری همچون نشان دادن صحنه‌ی ازدواج در بازی Days Gone، به‌نمایش گذارند. نمونه منفی این نمایش را هم می‌توانیم در مجموعه Shin Megami Tensei ببینیم.

بنابراین به‌خاطر تنوع هم که شده، تجربه رویدادهای مهم مذهبی آن‌هم با یک گیم‌پلی مستقیم بسیار جذاب و بی‌نظیر است. واکنش بازیکنان از زمان انتشار تریلر هم همین را نشان می‌دهد و حداقل نگاه‌های زیادی را به‌سمت خود جلب کرده است. حال باید ببینیم که این توجه می‌تواند باعث فروش بالای بازی شود یا خیر.

نظرات خود را در مورد تریلر بازی I Am Jesus Christ ما در میان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: