توسعه-بازی-BioShock-4

توسعه بازی BioShock 4 از سال ۲۰۱۷ شروع شده بود

توسط بهنام میرزائی در ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

گزارش‌ها حاکی از آن است که توسعه بازی BioShock 4 از سال ۲۰۱۷ شروع شده و حتی دو سال قبل‌تر مراحل ساخت بازی در خارج از استودیو در جریان بوده است. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، سوال‌های زیادی پیرامون مجموعه دوست داشتنی استودیو ۲K یعنی بایوشاک (BioShock)، بارها و بارها در طی سال‌های اخیر مطرح شده است. اخیرا هم تائید شده بود که چهارمین نسخه از این مجموعه توسط استودیوی جدیدی به‌نام Cloud Chamber در حال توسعه است، اگرچه ۲K گفته بود که بازی در چند سال آینده عرضه نخواهد، اما گویا بایوشاک ۴ یا هر عنوانی که در نهایت مشخص خواهد شد، مدتی است که مراحل توسعه خود را می‌گذراند.

طبق گزارشی که در کوتاکو (Kotaku) منتشر شده است، این سایت با چهار شخص دخیل در این پروژه صحبت کرده است و گویا چهارمین نسخه از مجموعه BioShock که با اسم رمز Parkside شناخته می‌شود، از ۴ سال پیش به‌گونه‌ای در حال توسعه بوده است. بنابر گزارش‌ها این پروژه از سال ۲۰۱۵ به استودیوی Certain Affinity که در آستین تگزاس قرار گرفته است، محول شده است. این استودیو سابقه کار روی بازی‌های نقش آفرینی مختلف مجموعه هیلو (Halo)، بازی‌های Call of Duty، Left 4 Dead و بازی‌های دیگر را داشته است.

با این حال، توسعه این بازی به‌دلایل نامعلوم در سال ۲۰۱۶ متوقف شد و ۲K تصمیم گرفت که ادامه کار روی این بازی را در داخل خود استودیو ادامه دهد. سال ۲۰۱۷ استودیو ۲K تیم جدیدی را برای کار روی بازی راه‌اندازی کرد و افراد جدیدی را از استودیوهای مختلف از جمله Hangar 13 توسعه دهنده بازی Mafia 3 را استخدام کرد. بازی از همان موقع مراحل پیش‌تولید خود را سپری می‌کند.

این‌که بازی BioShock 4 در طی سال‌های آینده عرضه نخواهد شد، نشان می‌دهد که بازی مراحل پیش‌تولید خود را گذرانده و هم‌اکنون به مرحله مناسبی از ساخت رسیده است. اینکه توسعه دهندگان بازی زمان مناسبی را برای این پروژه گذاشته‌اند و از سال ۲۰۱۷ روی آن کار می‌کنند، می‌توانند نشانه دل‌گرم کننده‌ای برای تجربه یک بازی خوب از این مجموعه باشد.

نظرات خود را در مورد توسعه بازی BioShock 4 با ما درمیان گذارید و فکر می‌کنید که طرفداران بالاخره چه‌زمانی می‌توانند چهارمین نسخه از این مجموعه دوست داشتنی را تجربه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: