استودیو Remedy, بازی Control

اظهار نظر مدیر عامل Remedy درباره آمار فروش بازی Control

توسط محسن شجاعی در ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , ۲۳:۴۳

مدیر عامل استودیو Remedy درباره آمار فروش بازی Control و تعداد کارمندان شاغل در استودیو صحبت‌هایی داشته‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار صنعت گمینگ در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

همانند سایر صنایع سرگرمی محور، هزینه ساخت بازی‌های ویدیو بسیار بالاست. بنابراین؛ سازندگان و ناشران فعال در این حوزه باید از بازگشت سرمایه‌شان و سودهی سرمایه گذاری اطمینان حاصل کنند. با توجه به اینکه برخی از بازی‌های ویدیویی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار هزینه دارند. و برخی دیگر هزینه کمتری دارند، بازی Control در دسته دوم قرار می‌گیرد و از این نظر به نفع سرمایه گذارانش است.

در مصاحبه‌ای با وبسایت خبری gamesindustry.biz آقای ترو ویرتالا (Tero Virtala)؛ مدیر عامل استودیو Remedy درباره این نکته که این استودیو فلاندی به افراد زیادی برای توسعه یک عنوان همانند استودیو بزرگ، احتایج ندارد سخن گفت. از دیگر موارد مطرح شده در مصاحبه موفقیت بازی Control در فروش، علی رغم عدم قرار گیری این عنوان در لیست پرفروش‌ترین‌ها، بود.
ایشان در این باره اینگونه اظهار نظر کردند:

بازی Control در مدت سه سال و با بودجه‌ای کمتر از ۳۰ میلیون یورو ساخته شد. ما نیاز به تعدد کارکنان همانند استودیو‌های بزرگ با بودجه‌های عظیم نداریم. با اینکه بازی Control هیچ‌گاه در لیست پروفروش‌ترین‌ها از زمان عرضه قرار نگرفت اما؛ ما نظر آمار فروش در جایگاه بسیار خوبی قرار داریم. ما همواره دیدگاه روبه جلو داریم.

آقای ویرتالا همچنین از تداوم فروش Control اینگونه سخن گفت:

در این برهه زمانی، طیف وسیعی از بازی‌های ویدیویی، در بازه زمانی طولانی مدت، حتی با گذشت زمانی طولانی پس از عرضه در فروشگاه‌های دیجیتالی به فروش می‌رسند. و کنترل نیز همچنان در حال فروش است که این، نکته مثبتی است. ما قصد داریم محتوای‌های رایگان و غیر رایگان زیادی برای بازی عرضه کنیم. این عنوان دارای سطح کیفی بالایی‌ است و شهرت‌اش روزافزون است.

با اینکه عنوان Control از زمان عرضه هیچ‌گاه در لیست پرفروش‌ها قرار نگرفته اما؛ روند فروش خود را از زمان عرضه حفظ کرده‌است و در چندین بخش مختلف مراسم Game Awards امسال از جمله، بازی سال، کارگردانی هنری، بهترین روایت داستانی و بهترین اجرا، نامزد دریافت جایزه شده‌است. این عنوان نمره عالی ۹ را از دنیای بازی دریافت کرده‌است، شما می‌توانید نقد و بررسی آن را از اینجا مطالعه نمایید.

بازی Control هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: