بازی-Resident-Evil-3-Remake-در-Game-Awards

بازی Resident Evil 3 Remake در Game Awards امسال حضور نخواهد داشت

توسط بهنام میرزائی در ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۰

طبق گفته جف کیلی، بازی Resident Evil 3 Remake در Game Awards حضور نخواهد داشت و همین‌طور تهیه کننده و مجری این مراسم شایعات اخیر این بازی را به‌صورت کامل تکذیب کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بعد از اینکه اوایل این هفته ظاهرا ریمیک بازی Resident Evil 3 توسط فروشگاه پلی‌استیشن (PlayStation Store) فاش شد، بسیاری بر این باور هستند که کپکام طی مراسم هفته آینده The Game Awards 2019 این بازی را به‌صورت رسمی معرفی خواهد کرد. با این‌حال، جف کیلی میزبان و تهیه کننده این مراسم عنوان کرد که این اتفاق نخواهد افتاد.

جف کیلی در طی یک AMA جدید که در آن کاربران هر سوالی می‌توانند در شبکه اجتماعی ردیت مطرح کنند، اظهار داشت که رزیدنت اویل ۳ طی Game Awards امسال نمایشی نخواهد داشت. کیلی در این رابطه می‌گوید:

هیچ برنامه ای برای نمایش بازی Resident Evil 3 در این مراسم وجود ندارد. بسیاری از این اطلاعات فاش شده اشتباه هستند و قطعا ما هیچ نمایشی از این بازی نخواهیم داشت.

اظهارات اخیر جف کیلی این مفهوم را می‌رساند که اطلاعات فاش شده اخیر Resident Evil 3 طی اوایل هفته اشتباه بوده‌اند و شاید این بازی هیچ‌گاه ساخته نشود. حتی ممکن است که اولین شایعات مربوط به بازی که طی هفته‌ها و روزهای اخیر منتشر شده بود هم شامل این تکذیب باشند. شایعات بسیاری در مورد معرفی‌های احتمالی بازی‌های مختلف در Game Awards امسال مطرح شده است و باعث خرسندی است که کیلی و تیمش آستین‌ها را بالا زده‌اند تا مجموعه زیادی از معرفی‌هایی که تاکنون هیچ چیز از آن‌ها نمی‌دانیم را برای‌مان داشته باشند.

صحبت در مورد اینکه کپکام چه‌زمانی تصمیم به معرفی رسمی بازی Resident Evil 3 Remake خواهد گرفت، سخت است. با عبور از Game Awards، این ناشر آخر همین ماه در Jump Festa ژاپن شرکت خواهد کرد و دو بازی معرفی نشده هم برای این رویداد تائید شده است. به‌احتمال زیاد می‌توانیم در این مراسم اطلاعات بیشتری از بازی RE3 کسب کنیم.

نظرات خود را در مورد بازی Resident Evil 3 Remake در Game Awards و عدم حضور آن با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید این شایعه تا چه حد می‌تواند صحت داشته باشد و طبق گفته جف کیلی، آیا ریمیک رزیدنت اویل ۳ از همان ابتدا یک سوءتفاهم بوده است؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: