تصاویر جدیدی از سریال The Witcher

تصاویر جدیدی از سریال موردانتظار The Witcher منتشر شد

توسط سپهر گلمکانی در ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , ۲۲:۲۹

تنها چند هفته به انتشار سریال مورد انتظار «ویچر» (The Witcher)، محصول شبکه «نتفلیکس» (Netflix) باقی‌مانده است. در همین راستا، نتفلیکس تصاویر جدیدی از سریال The Witcher در شبکه‌های مجازی نیز منتشر کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

The Witcher یکی از مورد انتظارترین سریال‌های سال ۲۰۱۹ شبکه اینترنتی نتفلیکس است که طرفداران ژانر فانتزی بی‌صبرانه منتظر تماشای این سریال پرهزینه هستند. در اکتبر، شبکه نتفلیکس تریلر تازه‌ای از سریال ویچر منتشر کرد که توانست علاوه بر جلب رضایت طرفداران، ویدیو بیش از ۱۳ میلیون بار در یوتیوب بازدیدکننده داشته باشد که به‌گونه‌ای یک رکورد برای این شبکه محسوب می‌شود. حالا آنکه سریال قرار است در ظرف چند هفته آینده منتشر شود، نتفلیکس تصاویر جدیدی از سریال The Witcher در فضای مجازی منتشر کرده است تا عطش طرفداران را چند برابر کند.

همان‌طور که در پایین مشاهده می‌فرمایید، نتفلیکس سه پوستر جداگانه از سه شخصیت اصلی سریال ویچر منتشر کرده است. نخستین پوستر متعلق به قهرمان داستان «گرالت» (Geralt) است که چشمان زرد براقی که یکی از ویژگی‌های بارز شخصیت گرالت است در این پوستر تزیین‌ شده و در پایین پوستر، عبارت «خلق شده توسط ترس» (Created by Fear) نیز حک‌ شده است. برای شخصیت‌های «سیری» (Ciri) و «ینیفر» (Yennifer) هم به ترتیب عبارات‌ «خالق پیش گویی» (Created by Prophecy) و «خلق شده توسط قدرت» (Created by Power) نیز ذکر شده است.

سریال ویچر قرار است در تاریخ ۲۰ دسامبر (مصادف با ۲۹ آذر ۱۳۹۸) در قالب ۸ قسمت منتشر شود. قابل ذکر است که این سریال برای فصل دوم نیز تمدید شده است. گمانه‌زنی‌های ایجاد شده که ویچر می‌تواند جانشین قابل قبول سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) برای طرفداران ژانر تاریخی – فانتزی شود. نخستین نقدهایی که از سریال منتشرشده، گویای این است که با یک اثر پرهیجان و نفس‌گیر طرف هستیم. «هنری کاویل» (Henry Cavil)، «فریا آلن» (Freyia Allan)، «آنیا چالوترا» (Anya Chalotra)، «آدام لوی» (Adam Levy)، «مای آنا برنینگ» (MyAnna Burning) و «رویس پیرسون» (Royce Pierreson) بازیگران سریال ویچر هستند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تصاویر جدیدی از سریال موردانتظار The Witcher منتشر شد”

  1. امیر گفت:

    نبوت؟ واقعا؟ احتمالا منظورتون پیش گویی بوده. این عبارت به Ithlinne’s Prophecy و نقش سیری در جلوگیری از اون اشاره داره.

    ۰ ۰