پروژه بعدی استودیو Bluepoint

بازی بعدی استودیو Bluepoint عظیم‌ترین و پرافتخارترین پروژه آن‌ها خواهد بود

توسط بهنام میرزائی در ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , ۱۷:۴۸

بازی بعدی استودیو Bluepoint که برای پلی‌ استیشن ۵ ساخته می‌شود، گویا پرافتخارترین بازی این استودیو خواهد بود. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، شایعاتی در مورد عنوانی که بلوپوینت (Bluepoint Games) به‌عنوان استودیویی که پشت سر بازی‌ موفقی همچون Shadow of the Colossus بوده است، در حال پخش شدن است. این استودیو قبلا تائید کرده بود که روی یک بازی برای پلی‌ استیشن ۵ کار می‌کند و حالا به‌نظر می‌رسد که آن‌ها در مورد این عنوان جدید بسیار هیجان‌زده هستند.

مارکو تراش رئیس بلوپوینت طی صحبتی که با SegmentNext داشته است، اظهار داشت که آن‌ها خیلی به کاری که با Shadow of the Colossus کرده‌اند، افتخار می‌کنند. گفته می‌شود که پروژه‌ای که این توسعه دهنده در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۵ (PlayStation 5) کار می‌کند، عظیم‌ترین بازی آن‌ها تا به امروز خواهد بود. وی اضافه کرد:

ما [استودیو Bluepoint Games] در اصل بازی Shadow of the Colossus را برای پلی‌استیشن ۳ ریمستر کردیم و سپس نسخه بازسازی شده آن را برای پلی‌استیشن عرضه کردیم. این تنها موردی است که یک استودیو دوبار به‌سراغ یک بازی می‌رود و تا به امروز بزرگ‌ترین دستاورد ما محسوب می‌شود. بنابراین براحتی می‌توان گفت که ما عنوان را خیلی دوست داریم. اگرچه هیچ شکی وجود ندارد که با به‌ثمر نشستن پروژه‌ای که در حال حاضر روی آن کار می‌کنیم، بیشتر به آن افتخار خواهیم کرد.

تراش اطلاعات زیادی از پروژه جدیدشان ارائه نکرد، فقط اظهار داشت که هر زمان سونی زمان درست آن را تشخیص دهد، آن‌ها بازی را معرفی خواهند کرد. بسیاری از طرفداران پیش از این حدس زده بودند که این پروژه جدید در واقع نسخه ریمستر یا ریمیکی از بازی Demon’s Souls استودیو فرام سافتور (FromSoftware) است، اما تاکنون هیچ چیز به‌صورت رسمی تائید نشده است.

بسیاری از طرفداران امیدوار هستند که در جریان مراسم The Game Awards 2019 که هفته آینده برگزار خواهد شد، اطلاعاتی از بازی جدید و مرموز بلوپوینت کسب کنند. اما باتوجه به اینکه بازی برای پلی‌‌استیشن ۵ ساخته می‌شود، بعید به‌نظر می‌رسد. این احتمال هم وجود دارد که سونی بعد از اینکه پلی‌استیشن ۵ را به‌صورت رسمی رونمایی کرد، شاهد اطلاعات بیشتری از این بازی باشیم.

نظرات خود را در مورد بازی بعدی استودیو Bluepoint با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید این بازی به‌اندازه Shadow of the Colossus برای این استودیو موفقیت‌آمیز خواهد بود یا باید انتظار چیز بیشتری را داشته باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: