آخرین-برنامه-State-of-Play

آخرین برنامه State of Play امسال هفته آینده برگزار می‌شود

توسط بهنام میرزائی در ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , ۱۷:۱۵

آخرین برنامه State of Play سال ۲۰۱۹، هفته آینده برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود که شاهد رونمایی از بازی‌های جدید و نمایش گیم‌پلی‌های بیشتری در پایان سال باشیم. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، سونی توسط سید شومان در پلی‌استیشن بلگ (PlayStation Blog) اعلام کرد که State of Play بعدی آخرین لایو استریم امسال خواهد بود. این رویداد توسط سرویس‌های مختلف استریم پخش خواهد شد.

لایو استریم State of Play سونی سه‌شنبه ۱۹ آذر (۱۰ دسامبر) ساعت ۱۷:۳۰ به‌وقت ایران روی آنتن خواهد رفت. پست جدیدی که در بلاگ پلی‌استیشن منتشر شده است، نشان می‌دهد که انتظار می‌رود حدود ۲۰ دقیقه محتواهایی همچون معرفی بازی‌های جدید، ارائه تاریخ انتشار بازی‌های معرفی شده، گیم‌پلی و همچنین بروزرسانی‌های استودیوهای جهانی سونی و خیلی موارد دیگر داشته باشیم.

گمان می‌رفت در این قسمت از State of Play شاهد اطلاعات بیشتری در مورد پلی‌استیشن ۵ باشیم و صحبت‌هایی در مورد تصاویر جدید کیت توسعه این کنسول مطرح شود. اما شومان در این رابطه اظهار داشت که هیچ بروزرسانی و اطلاعات جدیدی در مورد کنسول نسل بعد سونی در این لایو استریم در کار نخواهد بود. بنابراین نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که شاهد نمایشی از یک بازی روی پلی‌استیشن ۵ باشیم و احتمالا این ام سال آینده در یکی از رویدادهای این لایو استریم محقق خواهد شد.

هفته گذشته تصویری از کیت توسعه کنسول نسل بعدی سونی منتشر شد و در آن دو دستگاه با شکل و شمایل اولیه و معروفی که می‌شناسیم به همراه دو کنترلر DualShock 5 در آن دیده می‌شدند. با اینکه کیت‌های توسعه کنسول عموما شبیه مدل نهایی نیستند، اما این کیت توسعه پلی‌استیشن ۵ شباهت زیادی به پتنتی دارد که آگوست امسال به‌ثبت رسیده بود.

بنابراین ما چند روز دیگر تا برگزاری این لایو استریم فاصله داریم و شما هم می‌توانید نظرات خود را در مورد انتظارات خود از آخرین برنامه State of Play با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: