معرفی بازی های در مراسم  Game Awards

معرفی بیش از ده عنوان جدید در مراسم The Game Awards 2019

توسط محسن شجاعی در ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۲

طبق اعلام برگزارکنندگان، مراسم امسال حدود دو ساعت و سی دقیقه خواهد بود و قرار است شاهد معرفی بازی های جدید در مراسم Game Awards باشیم. برای اطلاع از جدیدترین اخبار رویدادهای گیم، در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

مدت زیادی از پخش اول سال مراسم Game Awards نمی‌گذرد، رویدادی که باورش مشکل است در ابتدا مراسمی خودگردان و کوچک بود که  توسط جف کیلی(Geoff Keighley)؛ مجری که پیش از این به ساخت نمایش‌های تلویزیونی بر اساس بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شد، تهیه و اجرا شد.
در حال حاضر این رویداد، یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای گیمینگ است و حتی از برخی از کنفرانس‌های مهم این صنعت نیز پیشی گرفته‌است. مراسم Game Awards امسال نیز از این قاعده مستثنا نیست و قرار است طی آن شاهد معرفی بازی های جدید در مراسم Game Awards امسال باشیم.

در فروم Reddit AMA، جف کیلی به برخی سوالات درباره مراسم امسال  مخاطبان پاسخ داد. هنگامی که از وی درباره معرفی بازی‌های امسال پرسیده شده وی پاسخ داد: “درحدود ده معرفی جدید” وجود خواهد داشت. البته وی وارد جزئیات این عناوین نشد بنابراین؛ این معرفی‌ها می‌تواند شامل بازی‌های جدید، بسته‌های الحاقی جدید و یا محتوای‌های جدید برای عناوین موجود در بازار باشد.
متن دقیق پاسخ کیلی به این پرسش اینگونه بود:

قرار شاهد معرفی‌های زیادی طی مراسم امسال باشیم. اگر اشتباه نکنم حدود ده معرفی از بازی‌ها/پروژه‌های جدید در مراسم امسال وجود دارد. متاسفانه مثل همیشه اخبار ناگواری در سطح اینترنت درباره بازخورد مخاطبان درباره مراسم Game Awards وجود دارد. با این احوال مطالعه کردنشان خالی از لطف نیست.

کیلی ادامه داد اخبار و اطلاعات اشتباه زیادی در سطح اینترنت، درباره مراسم امسال وجود دارد و صراحتا اعلام کرد خبری از RE3 Remake که شایعه آن پخش شده بود، نخواهد بود.

ما هیچ گاه برنامه‌ ریزی در ارتباط با Resident Evil 3 نخواهیم داشت(و نه قبل‌تر داشتیم). بسیاری از این اطلاعات فاش شده از عناوین مختلف، کاملا غلط هستند. هیچ اطلاعاتی درباره مراسم امسال به جز این متن، تا به حال فاش نشده‌است.

مراسم Game Awards 2019 در روز پنج شنبه مورخ ۲۱ام آذرماه( ۱۲ام دسامبر) از طریق توئیچ و یوتیوب به صورت زنده پخش خواهد شد. شما می‌توانید لیست کامل نامزدهای جوایز امسال را از اینجا و شایعه معرفی نسخه جدیدی از سری بتمن آرکام را از اینجا مطالعه فرمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: