ساخت-بازی-آواتار

ساخت بازی آواتار هنوز هم توسط یوبی‌سافت در مرحله توسعه قرار دارد

توسط بهنام میرزائی در ۱۴ آذر ۱۳۹۸ , ۱۲:۱۷

ساخت بازی آواتار هنوز هم توسط کمپانی یوبی‌سافت در مرحله توسعه قرار دارد و البته مشابه دنباله‌های سینمایی این برند، هنوز هم نمی‌دانیم که تاکی باید منتظر تجربه آن باشیم. با دنیای بازی همراه شوید.

علارغم رشد بزرگ برند مارول در سینماها، اونجرز به‌اندازه کافی برای از بین بردن یک دشمن کافی نبود. صحبت ما در مورد تانوس نیست، بلکه در مورد جیمز کامرون است. فیلم او یعنی آواتار (Avatar) به‌عنوان یک پدیده فرهنگی، همچنان به‌عنوان بالاترین میزان رشد در تمام زمان‌ها شناخته می‌شود. به‌نظر می‌رسد که از آن زمان این فیلم کم کم فراموش شد و دنباله‌هایی هم که برای آن تائید شدند، روز به روز به‌عقب انداخته می‌شوند و مشخص نیست که کی می‌توانیم آن‌ها را در صحنه‌ی سینما مشاهده کنیم. ممکن است بیاد نداشته باشید و اگرهم اینطور است، کسی شما را سرزنش نمی‌کند؛ اما طبق آخرین اخبار بازی، یک بازی AAA بزرگ براساس این فیلم توسط یوبی‌‌سافت توسعه داده شده است و ظاهرا روزی راهی بازار خواهد شد.

کاری در توئیتر از حساب رسمی آواتار سوالی مطرح کرد که آیا بازی هنوز هم ساخته خواهد شد یا خیر. بعد از مدت زمان طولانی سکوت خبری، بسیاری از مردم متعجب شدند. اما این حساب تائید کرد که بازی هم هنوز هم در مرحله توسعه قرار دارد، اما اطلاعات دیگری ارائه نکرد.

یوبی سافت (Ubisoft) سال گذشته بدون اینکه نامی از آواتار آورده باشد اشاره کرد بود که انتظار نداشته باشید بازی تا پایان سال مالی ۲۰۲۱، یعنی بعد از آوریل سال ۲۰۲۰ عرضه شود.این روند دقیقا مشابه دنباله‌های سینمایی آواتار است و ما هنوز هم نمی‌دانیم که کی می‌توانیم آن را تجربه کنیم. اما حداقل همه‌ی طرفداران می‌دانند که بازی کنسل نشده است.

نظرات خود را در مورد ساخت بازی آواتار با ما درمیان گذارید و عملکرد یوبی‌سافت در قبال آن را ارزیابی کنید. به‌نظر شما این روند تاخیر برند آواتار در سینما و صنعت بازی تا کی ادامه خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: