محتوای Battle Pass فصل اول Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ آذر ۱۳۹۸ , ۰۰:۲۰

با دسترس قرار گرفتن فصل اول محتوای بازی، محتوای Battle Pass فصل اول Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای گیم، در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

محتوای Battle Pass فصل اول و محتوای عادی فصل اول جدیدترین ساخته استودیو اینفینتی وارد(Infinity Ward) هم اکنون در دسترس قرار گرفته‌است. پیش از این سازندگان اطلاعاتی از نقشه‌ها و اسلحه‌های بازی را به اشتراک گذاشته بودند. در تریلر جدید فصل اول، ما می‌توانیم به اطلاعات محتوای Battle Pass فصل اول Call of Duty: Modern Warfare  دسترسی پیدا کنیم. اطلاعات منتشر شده در ادامه خبر تشریح شده‌است:

چهل تیِر(سیستم پیشرفت در بازی) برای تمامی بازی‌بازانی که Battle Pass را خریداری کرده‌اند، به صورت رایگان در دسترس است اما؛ برای دستیابی به هشتاد تیِر(tier) دیگر، بازی‌بازان باید ده دلار پرداخت کنند. سایر بازی‌بازان که هزینه Battle Pass را پرداخت نکرده‌اند به صورت رایگان به دو اسلحه جدید دسترسی پیدا خواهند کرد. نام این دو اسلحه the Ram-7 Bullpup AR و Holger-26 LMG است. سیصد امتیاز COD به همراه سه طرح جدید شخصی سازی اسلحه و دیگر امکانات شخصی سازی از جمله استیکرها و طلسم‌ها(charms) و آویزهای جدید در دسترس قرار خواهد گرفت.

چناچه factor  بازیکنی به صد رسیده باشد، امکانات اضافه‌ای در اختیار او قرار خواهد گرفت که شرح این امکانات بدین صورت است: XP tokensهای او دو برابر خواهد شد، سه ساعت جدید در اختیار او قرار خواهد گزفت، هزار امتیاز COD به او تعلق خواهد گرفت، هجده طرح شخصی سازی اسلحه‌ها و ده طرح جدید برای هیروهای بازی به انزمام تمام موارد اشاره شده در بالا در اختیار این دسته از بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

اگر شما از طرفداران این مجموعه هستید، می‌توانید نقد این بازی را از اینجا مطالعه نمایید. همچنین می‌توانید خبر دریافت نمرات و بازخوردهای منفی از سوی کاربران روسی را نیز از اینجا مطالعه نمایید.

در پایان شما را به تماشای تریلر فصل اول این رویداد دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: