تریلر-جدید-فیلم-Black-Widow

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Black Widow بازگشت ناتاشا رومانوف را نشان می‌دهد

توسط بهنام میرزائی در ۱۲ آذر ۱۳۹۸ , ۱۴:۱۷

تریلر جدید فیلم Black Widow بازگشت دوباره اسکارلت یوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف را نشان می‌دهد و گویا اتفاقات بعد از فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی را شامل خواهد شد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی مارول (Marvel Studios) اولین تیزر تریلر فیلم Black Widow را منتشر کرد که شامل بازگشت اسکارلت یوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف پر پیش‌ درآمد داستان اصلی بازی است. تریلر جدید این فیلم را می‌توانید به همراه پوستر جدیدی که منتشر شده است، مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

اسکارلت یوهانسون (Scarlett Johansson) نقش یک جاسوس و آدمکش را خواهد داشت که قبل از اینکه گروه KGB بفهمند وی یکی از ماموران شیلد و یک اونجر است، توسط خودشان تعلیم دیده است. انتظار می‌رود که فیلم وقایع بعد از رویدادهای Captain America: Civil War و قبل از Avengers: Infinity War را به‌نمایش گذارد.

فیلم بیوه سیاه (Black Widow) همچنین دیوید هاربور (David Harbour) بازیگر سرشناس سریال Stranger Things و فیلم Hallboy که سابقه نامزدی گلدن گلوب را دارد در نقش نگهبان سرخ که با نام الکسی شناخته می‌شود، در جمع بازیگران خود خواهد داشت. فلورنس پیو بازیگر فیلم Fighting with My Family در نقش یلنا بیلوا، ریچل وایس بازیگر فیلم The Favourite و برنده جایزه اسکار در نقش ملینا و او.تی. فاگبنلی بازیگر سریال The Handmaid’s Tale هم در فیلم حضور خواهند داشت. پوستر جدید فیلم را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

تریلر-جدید-فیلم-Black-Widow

فیلم Black Widow توسط کیت شورتلند (Cate Shortland) کارگردانی شده و جک شفر (Jac Schaeffer) نویسنده آن خواهند بود. این فیلم برای اکران در پرده سینما در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱ می ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده است.

نظرات خود را در مورد تریلر جدید فیلم Black Widow با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید فاز چهارم دنیای سینمایی مارول چه روندی خواهد داشت و فیلم‌های آینده این استودیو را چه‌طور پیش‌بینی می‌کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Black Widow بازگشت ناتاشا رومانوف را نشان می‌دهد”