دنباله-بازی-Spider-Man

شایعه: دنباله بازی Spider-Man اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۲ آذر ۱۳۹۸ , ۱۱:۵۴

دنباله بازی Spider-Man طبق گفته سردبیر سابق گیم اینفورمر احتمالا تا اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد و طرفداران زودتر از آن‌چه فکرش را می‌کنند باید منتظر ساخت آن باشند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، سال گذشته توانستیم یکی از بهترین بازی‌های ابرقهرمانی چند سال اخیر را با Marvel’s Spider-Man تجربه کنیم. بازی توسط استودیو Insomniac Games توسعه داده شده و آن‌ها مدیریت خوبی در جلب احساسات نوسانی پیرامون بازی و دنیایی که طرفداران در آن قرار می‌گرفتند، داشتند. از آنجایی که این بازی موفقیت خوبی برای سونی محسوب می‌شود، بنابراین ساخت دنباله آن اجتناب ناپذیر بود. حال به‌نظر می‌رسد که زودتر از آنچه انتظار داشتیم این دنباله از راه خواهد رسید.

در پادکستی به نام Kinda Funny، عمران خان سردبیر سابق گیم اینفورمر (Game Informer) اطلاعاتی چند از منابع خود فاش کرد که دنباله این بازی موفق اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد و احتمالا بزرگ‌ترین عنوان فصل تعطیلات ۲۰۲۱ برای سونی خواهد بود.

اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، احتمالا این بازی به‌عنوان یکی از آثار اولیه پلی‌ استیشن ۵ خواهد بود، مخصوصا اینکه در برهه زمانی که نسل عوض می‌شود بدون شک با سیستم سختی روبرو خواهیم بود. حال اگر جزو کسانی هستید که بازی Spider-Man را تجربه نکرده‌اید، الان بهترین فرصت است که قبل از فرا رسیدن دنباله بازی، بودن در نقش یک ابرقهرمان را تجربه کنید. با اینکه طبق معمول در حد یک شایعه مطرح شده است، اما احتمال زیاد در آینده‌ای دور یا نزدیک این خبر تائید خواهد شد و زودتر از آن‌چه فکرش را کنیم دنباله بازی اسپایدرمن از راه خواهد رسید. حال باید دید که اینسامنیاک گیمز دوباره به‌عنوان توسعه دهنده پشت سر این بازی خواهد بود یا خیر.

نظرات خود را در مورد دنباله بازی Spider-Man با ما درمیان بگذارید. به‌نظر شما نسخه دوم بازی چه تغییراتی خواهد داشت و سونی چه برنامه‌های بزرگی می‌تواند برای این مجموعه خود داشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: