Cyberpunk 2077,بخش داستانی Cyberpunk 2077

بخش داستانی Cyberpunk 2077 بسیار بزرگتر از داستان ویچر ۳ خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۱۱ آذر ۱۳۹۸ , ۱۶:۱۰

بر اساس گفته‌های کارگردان هنری بازی، بخش داستانی Cyberpunk 2077 بسیار گسترده و عظیم خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

اعضای سی‌دی پراجکت رد خود را به عنوان یکی از از بزرگ‌ترین راویان داستانی در صنعت گیم معرفی کرده‌اند و این عنوان را بارها در طی سالیان فعالیت‌شان مجددا کسب کرده‌اند. با توجه به نزدیکی زمان عرضه جدیدترین محضولی این استودیو؛ Cyberpunk 2077، انتظارات هواداران از این بخش بسیار بالاست. حالا جدیدترین مصاحبه کارگردان داستانی بازی؛ آقای مارتین بلاخا(Marcin Blacha ) سبب افزایش سطح انتظارات نیز شده‌است. طبق گفته ایشان بازی‌بازان می‌توانند انتظار سطح داستان گویی بسیار فراتر از آنچه که به گفته “داستان‌های کوچک انسان‌ها” در مجموعه ویچر بود، داشته‌ باشند.
در مصاحبه آقای بالاخا با سایت Inn:Poland داشتند درباره بخش داستانی Cyberpunk 2077 اینگونه اظهار نظر کردند:

از دیده‌گاه یک سازنده خدمتتان می‌گویم، داستان Cyberpunk 2077 درباره قهرمانانی است که علیه دنیا و قواعد آن می‌جنگند و خود دنیا نیز یکی از قهرمانان بازیست. برای شخص من سطح همه چیز فراتر از داستان‌های کوچک درباره انسان‌ها در سری ویچر است.

حتی با یک دیدگاه و نظر سطحی نیز می‌توان به این نتیجه رسید که میزان زمان و انرژی صرف شده برای طراحی و نوشتن داستان  Cyberpunk 2077 بسیار عظیم است. بالاخا در بخش از مصاحبه اعلام کرد که سازندگان “دو ویرایش از یک کتاب قطور” صرفا برای دیالوگ‌های بازی نوشته‌اند. و این در مقایسه طراحی سایر بخش‌های داستانی مانند اظهار نظر شخصیت‌های غیر قابل بازی از وقایع، هیچ است.

چقدر متن برای داستان بازی نوشتم؟ من هنوز یک خلاصه جزئی از داستان بازی ننوشته‌ام . تمام تلاش من درک سطح و عظمت داستانی بود که در حال طراحی‌اش بودیم، بود . و در بین تیم طراحی داستان تمام کلمات مورد نیاز را نوشته و آماده کردند.
با گذشت زمان، فهمیدیم که ما حدود دو کتاب قطور برای دیالوگ‌های بازی نوشته‌ایم و دو کتاب قطور دیگر برای صحبت‌های NPCها نیز در دست تحریر بود! زیرنویس‌های بازی و بخش آموزش و یادداشت‌های دنیای بازی که ابدا قابل اندازه‌گیری نیست اما به به جرئت می‌گویم مقدار زیادی نوشته برای این دو بخش نیز وجود دارد.

به تازگی مدیرعامل استودیو سی دی پراجکت رد مصاحبه‌ای درباره بخش آنلاین و پرداخت‌های درون برنامه‌ای آن داشته که می‌توانید آن را از اینجا مطالعه کنید.

سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ دوشنبه هجده‌ام فروردین ماه سال آتی(ششم آوریل۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های PS4،Xbox One،PC و استدیا عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: