احتمال-ساخت-بازی-Death-Stranding-2

کوجیما از احتمال ساخت بازی Death Stranding 2 می‌گوید

توسط بهنام میرزائی در ۱۱ آذر ۱۳۹۸ , ۱۴:۱۹

احتمال ساخت بازی Death Stranding 2 به گفته کوجیما امکان پذیر است، اما اگر این اتفاق بیفتد باید انتظار چیز کاملا متفاوت و جدیدی داشته باشیم. با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Death Stranding نزدیک به یک ماه پیش به بازار عرضه شد و اگرچه دیدگاه‌های دوگانه‌ای نسبت به آن وجود داشت و اصلا هم تعجب‌آور نیست، با این‌ حال جاه‌طلبی و طبیعت منحصربه‌فرد آن قابل انکار نیست. همچنین هیچ شکی وجود ندارد که بازی می‌تواند بخش اعظمی از آن‌چه که برایش طراحی شده است را بروز دهد و موفق عمل کند. به‌همین منظور کسانی که بازی را خریداری کرده‌اند، احتمالا می‌خواهند که بیشتر با دنیایی که کوجیما و تیمش ساخته‌اند، همراه شوند.

اما همان‌طور که هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) چند بار در طی ماه‌های گذشته درمورد امکان ساخت دنباله‌ای برای بازی Dead Stranding صحبت کرده‌ است، طرفداران باید آماده باشند که اگر دنباله‌ای هم در آینده برای بازی ساخته شود، کاملا متفاوت با نسخه اوریجینال بازی خواهد بود.

طبق آخرین اخبار بازی، کوجیما طی مصاحبه‌ای که با Vulture داشته است، به‌طور خلاصه درباره امکان کار روی بازی Death Stranding 2 صحبت کرد. کوجیما در رابطه اظهار داشت که اگر قرار به ساخت دنباله بازی Dead Stranding باشد، «باید از صفر شروع کنیم». اگرچه این تمام چیزی است که کوجیما در این رابطه مطرح کرده است، اما جمله جالبی به‌نظر می‌رسد. کوجیما درواقع نمی‌خواهد توسط چیزهایی که در بازی قبلی روی آن کار کرده است، محدود شود. این درحالی است که معمولا کار روی دنباله یک بازی به‌مانند پرورش دادن میوه‌ای بی‌عیب و نقص در گذشته است و سازندگان باید بسیار جسور باشند که بتوانند آزمایش مشابهی را در آینده انجام دهند و همزمان هم نتیجه کار خوب باشد.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است و سال آینده هم کاربران PC می‌توانند آن را تجربه کنند. نظرات خود را در مورد احتمال ساخت بازی Death Stranding 2 با ما درمیان گذارید و فکر می‌کنید درصورت ساخته شدن این دنباله، کیفیت و جهان ارائه شدن توسط آن چگونه خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: