لانچ-تریلر-نسخه-PC-بازی-Phoenix-Point

تماشا کنید: لانچ تریلر نسخه PC بازی Phoenix Point منتشر شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۰ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۰

لانچ تریلر نسخه PC بازی Phoenix Point منتشر شد و طرفداران سه روز دیگر می‌توانند جایگزین معنوی X-COM را تجربه کنند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، Snapshot Games ساخته استودیو Snapchat Games به بیشتر به‌عنوان جانشین معنوی X-COM شناخته می‌شود و توسط جولیان گولوپ توسعه داده شده است، هفته آینده منتشر خواهد شد. به‌همین مناسب توسعه دهنده بازی لانچ تریلری از آن را منتشر کرده است که البته با ایرادات کوچک و بزرگی همراه است. با توجه به انتشار قریب الوقوع بازی در چند روز آینده، بهتر می‌توانیم اطلاعاتی در رابطه با چیزی که با آن روبرو هستیم، بدست آوریم:

بازی در سال ۲۰۴۷ جریان دارد و زمینی را می‌بینیم که توسط ویروس پاندورا مورد هجوم واقع شده است. نسل بشریت کم و بیش توسط سه جناحی که باهم دیگر رقابت می‌کنند، درحال منقرض شدن است و روز به روز کمرنگ می‌شود. همه‌ی این گروه‌ها سعی در کنترل جهان دارند و کابوس در اطراف تمام افراد دیده می‌شود. امید همه به Phoenix Project است که نظم و نظام را به جهان بازگرداند و نسل بشریت را حفظ کند.

در کنار نبردهای استراتژیکی و نوبتی تاکتیکی، بازیکنان باید با دشمنانی که در هر نبرد تکامل می‌یابند، رقابت کنند. خرابکاری در کار دیگر جناح‌ها، استفاده بیش از حد از منابع و سوءاستفاده از تهاجم دشمنان، تنها گوشه‌ای از کارهایی است که بازیکنان می‌توانند در بازی انجام دهند. بازی Phoenix Point در تاریخ ۱۲ آذر (۳ دسامبر) از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بازی در سه‌ماهه نخست ۲۰۲۰ برای ایکس باکس وان و اواخر سال آینده برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

نظرات خود را در مورد لانچ تریلر نسخه PC بازی Phoenix Point با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید بازی تا چه جد می‌تواند موفق عمل کند و تفاوت آن با X-COM در چه مواردی است؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: