کیت-توسعه-پلی-استیشن-5

تصویری از کیت توسعه پلی‌ استیشن ۵ فاش شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۰ آذر ۱۳۹۸ , ۲۲:۵۲

تصویری از کیت توسعه پلی‌ استیشن ۵ توسط کاربری در توئیتر منتشر شده است و در حال دست به دست شدن در بین کاربران مختلف شبکه‌های اجتماعی است. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، تصویری از کیت توسعه کنسول نسل بعد سونی یعنی پلی‌استیشن ۵ در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است. این عکس که توسط کاربری با نام کاربری Alcoholikaust در توئیتر منتشر شده است، کپشن «PS5 anyone» در زیر آن دیده می‌شود. آن‌طور که از عکس دیده می‌شود، دو کیت پلی‌استیشن ۵ روی میزی در کنار هم قرار دارند. همچنین دو عدد کنترلر DualShock 5 که به‌نظر می‌رسد نمونه اولیه این کنسول هستند هم در کنار این کیت توسعه دیده می‌شود.

کیت-توسعه-پلی-استیشن-5

با اینکه کیت‌های توسعه کنسول عموما شبیه مدل نهایی نیستند، اما این کیت توسعه پلی‌استیشن ۵ شباهت زیادی به پتنتی دارد که آگوست امسال به‌ثبت رسیده بود. این پتنت طراحی عجیبی و غریبی مشابه حرف V انگلیسی داشت و یک سیستم خنک کننده قوی هم روی آن دیده می‌شد.

بعد از پستی که در توئیتر منتشر شد، تام وارن از وبسایت Verge هم تائید کرد که این عکس درواقع یک کیت توسعه پلی‌استیشن ۵ است.

سیم خروجی از جلوی این کیت، قبلا هم به‌عنوان نسخه‌ای از کنترلر پلی استیشن ۵ عنوان شده بود و مشابه DualShock 4 است. اما تفاوت‌های جالب توجهی در عملکرد این کنترلر وجود دارد. تغییر بزرگی که می‌توان به آن اشاره کرد، تریگرهای (دکمه‌های جلویی کنترلر) سازگار و منطبق است. طبق این قابلیت ظاهرا دکمه‌های L2 و R2 فیدبک‌ بهتری را توسط خود این محرک ها ارائه می‌کنند. قبلا هم تائید شده بود که پلی‌استیشن ۵ قادر به دریابی پرتوهای سخت‌ افزاری بوده و با دیسک‌های بلوری ۴K هم سازگار خواهد بود.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد. نظرات خود را در مورد کیت توسعه پلی‌ استیشن ۵ با ما درمیان گذارید و فکر می‌کنید که مدل نهایی کنسول تا چه حد به این کیت شباهت خواهد شد؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: