استودیو-مونترال-استادیا

استودیو مونترال استادیا توسعه دهنده سابق بازی اساسینز کرید را استخدام کرد

توسط بهنام میرزائی در ۹ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۰

استودیو مونترال استادیا توسعه دهنده سابق بازی اساسینز کرید (Assassin’s Creed) را استخدام کرده و اعضای بیشتری از یوبی‌سافت را به تیم خود اضافه کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد که جید ریموند معاون استادیا و رئیس بخش بازی و سرگرمی‌های استادیا، در حال بازگشت به سمت سابق خود در مجموعه اساسینز کرید است تا بتواند تیم توسعه جدیدی را در این پلتفرم ایجاد کند.

طبق گزارش منتشر شده در VGC، گوگل تعدادی از اعضای اصلی و کلیدی استودیو فرست پارتی پلتفرم استادیا را در مونترال استخدام کرده است که همگی آن‌ها از یوبی‌ سافت هستند. گفته می‌شود که سباستین پوئل تهیه کننده اجرایی سابق مجموعه Assassin’s Creed به‌عنوان کارگردان عمومی به عضویت این استودیو درآمده است. فرانسوا پولاند که سابقه کار روی هر دو مجموعه اساسینز کرید و South Park: The Fractured Whole را در استودیوی Ubisoft Quebec دارد، به‌عنوان رئیس بخش تولید به استادیا ملحق شده است. در آخرهم متیو لدوک را داریم که با سمت کارگردان هنری به استودیو اضافه شده است. لدوک پیش از این هم در یوبی‌ سافت (Ubisoft) عهده‌دار نقش سمت مشابهی بوده است و به‌عنوان یار کمکی روی هر دو بازی Watch Dogs را داشته است. به‌علاوه وی سابقه کار روی اولین نسخه از Assassin’s Creed را هم در کارنامه خود دارد.

باتوجه به سابقه کاری ریموند در یوبی‌سافت، اصلا جا تعجبی ندارد که وی افرادی را در کنار خود استخدام کند که قبلا سابقه همکاری با‌ آن‌ها را در استودیو پیشین خود داشته است. به‌علاوه باتوجه به اینکه نیروی کاری استودیوی استادیا خارج از مونترال قرار دارد، به‌نظر می‌رسد که کمپانی بسیاری از کسانی که در حال حاضر در این منطقه حاضر هستند را جذب خواهد کرد. گمان می‌رود که در آینده تعداد بیشتری از توسعه دهندگان کانادایی به این کمپانی ملحق خواهند شد.

استودیو فرست پارتی استادیا هم‌اکنون در مرحله استخدام نیرو قرار دارد، که به این معنی است مدتی باید منتظر بمانیم تا ببینیم بالاخره ایم تیم روی چه پروژه‌ای کار خواهد کرد. با این حال، براساس استعدادهایی که تاکنون استودیو موفق به جذب آن‌ها شده است، به‌نظر می‌رسد که هرچه قدر به پایان این روند نزدیک شویم، وعده‌های داده شده رنگ و بوی واقعیت خواهند گرفت.

نظرات خود را در مورد استودیو مونترال استادیا با ما درمیان گذارید. به‌نظر شما با وجود این تیم توسعه پروژه‌های احتمالی این استودیو در آینده چه عناوینی خواهد بود؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: