پروژه-بعدی-استودیو-Bluepoint-Games

توئیت جدید استودیو Bluepoint Games احتمالا به پروژه بعدی آن‌ها اشاره دارد

توسط بهنام میرزائی در ۹ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

پروژه بعدی استودیو Bluepoint Games طبق توئیت جدیدشان مشخص شده است و طرفداران احتمالا می‌دهند که یک Demon’s Souls جدید در راه است. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، همزمان با رسیدن به یک تعطیلات آمریکایی دیگر، استودیو بلوپوینت (Bluepoint Games) یک‌بار دیگر در توئیتر طرفدارانش را از فعالیت‌های فعلی خودشان آگاه کرده‌اند.
در این توئیت جدید که به مناسبت روز شکرگزاری (Thanksgiving) پست شده است، عمدتا از عبارات تشکر استفاده شده است، اما حاوی کلمات کلیدی مهمی است که بی‌ارتباط با مجموعه‌های محبوبی که همواره طرفداران از استودیو در مورد کار روی آن‌ سوال می‌کنند، نیست. از جمله برخی از مهم‌ترین کلماتی که در این توئیت دیده می‌شود می‌توان به خون (blood)، شعله‌های آتش (rekindle flames) و پیدایش (genesis) اشاره کرد.

همان‌طور که گفته شد، دفعه قبل در هالووین هم این استودیو توئیت مشابهی را فرستاده بود. در این توئیت هم کلماتی همچون syphon، symphony و solid استفاده شده بود که باعث طرفداران فکر خود را به‌سمت بازی‌هایی همچون Syphon Filter، Castlevania: Symphony of the Night و Metal Gear Solid ببرند.

پروژه-بعدی-استودیو-Bluepoint-Games

حال طرفداران فکر می‌کنند که احتمالا به‌لطف وجود کلمات rekindle و flame، احتمالا استودیو می‌خواهد به بازی Demon’s Souls استودیو فرام سافتور اشاره کند. برخی‌ها هم فکر می‌کنند که به‌خاطر تیزرهایی که قبلا توسط این استودیو منتشر شده است، احتمالا استودیو به ریمیک بازی The Legend of Dragoon اشاره دارد.

حال مشخص نیست که آیا واقعا استودیو قصد رساندن پیام خاصی با این توئیت داشته است یا این‌ها صرفا سوءتفاهم‌های ساده‌ای هستند که طرفداران علاقه‌مند به تئوری پردازی قصد دارند به‌ سراغش بروند. بهرحال استودیو هم نظری در مورد این تفسیرها ارائه نکرده است و هیچ راه اطمینانی هم وجود ندارد که بدانیم واقعا مقصود آن‌ها از این توئیت چه بوده است.

باتوجه به اینکه به‌زودی مراسم سالیانه Game Awards برگزار خواهد شد، احتمالا به‌زودی خواهیم دانست که بلوپوینت در حال کار روی چه پروژه‌ای است. اگر خبری از استودیو در مراسم نشد، احتمالا آن‌ها با یک توئیت دیگر در روز کریسمس طرفداران را بازهم مشغول خودشان خواهند کرد.

نظرات خود را در مورد پروژه بعدی استودیو Bluepoint Games با ما درمیان گذارید. احتمال می‌دهید که این استودیو خوش‌نام روی چه پروژه‌ای کار می‌کند و این تئوری پردازی‌ها تا چه حدی می‌تواند درست باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: