زمان-عرضه-بسته-الحاقی-بازی-The-Stanley-Parable

تماشا کنید: زمان عرضه بسته الحاقی بازی The Stanley Parable با تاخیر مواجه شد

توسط بهنام میرزائی در ۸ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۰

زمان عرضه بسته الحاقی بازی The Stanley Parable تاخیر خورد و یک‌سال دیرتر روی کامپیوتر و تمام کنسول‌ها عرضه خواهد شد. این بسته الحاقی حاوی محتوا و پایان‌بندی‌های بیشتری خواهد بود. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، گویا بسته الحاقی بازی استنلی پربل (The Stanley Parable) امسال عرضه نخواهد شد. The Stanley Parable: Ultra Deluxe یک بسته الحاقی ویژه است که علاوه بر داشتن نسخه اصلی بازی، یک پایان بندی جدید به همراه محتوای اضافی خواهد داشت. حال طبق ویدیو جدیدی که استودیو Crows Crows Crows توسعه دهنده بازی منتشر کرده است، گویا انتشار بازی به سال آینده موکول شده است. این ویدیو را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

بیانیه‌ای به‌صورت رسمی در وبسایت این بازی منتشر شده است:

وقتی که بازی The Stanley Parable عرضه شد، بسیاری از بازیکنان از ما در مورد پایان ها و محتوای بیشتر سوال کردند. پاسخ ما این بود که بازی به محتوای بیشتری نیاز ندارد و به‌همین شکل فعلی و همین تعداد از پایان بندی‌ها خوب به‌نظر می‌رسد. چه دروغ بزرگی! ما می‌دانستیم.

ما می‌دانستیم که همه‌ی این‌ها دروغ است و بهرحال این کار را کردیم. ما این شرم را سال‌ها بر روی دوش خود حس می‌کردیم و روز به روز هم سنگین‌تر می‌شد. اما خب دیگر کافی است. وقت آن رسیده است که این وضعیت را درست کنیم و از این شرمساری رها شویم. اجازه دهید که این بار را به دوش شما بیندازیم و شما به جای ما این شرم را تحمل کنید.

Stanley Parable به‌عنوان برنده جایزه بازی مستقل سال از جانب دروغ‌گوهایی تبدیل به Stanley Parable: Ultra Deluxe می‌شود که یک بسته الحاقی ویژه برای آن است. در این بسته الحاقی که شباهت زیادی به یک ریمستر دارد، پایان‌های بیشتر، محتوای بیشتر و ماجراجویی‌های بیشتر و عجیب و غریب دو دوست یعنی استنلی و راوی‌اش را خواهیم داشت. بازی سال ۲۰۱۹/۲۰۲۰ بر روی PC و همه‌ی کنسول‌ها عرضه خواهد شد.

بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe باتوجه به سخت توسعه دهنده مبنی بر اینکه این تاریخ کاملا بستگی به روند توسعه بازی و ویژگی‌های اضافه شده به آن دارد، احتمالا قبل از تابستان بر روی کامپیوتر و کنسول‌ها عرضه خواهد شد.

نظرات خود را در مورد زمان عرضه بسته الحاقی بازی The Stanley Parable و تاخیر دوباره آن با ما در میان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: