تجربه-رایگان-بازی-Overwatch

تجربه رایگان بازی Overwatch به مناسبت جمعه سیاه

توسط بهنام میرزائی در ۸ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

به مناسب جمعه سیاه می‌توانید به تجربه رایگان بازی Overwatch بپردازید. همچنین بلیزارد از دیگر تخفیف های خود به این مناسبت رونمایی کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، با رسیدن به جمعه سیاه (‌Black Friday) کمپانی بلیزارد (Blizzard Entertainment) اعلام کرد که تخفیف ویژه‌ای را برای تمام عناوین خود ارائه کرده است. این تخفیف‌ها شامل بازی اورواچ (Overwatch) هم است که بدین ترتیب طرفداران می‌توانند تا ۱۳ آذر (۴ دسامبر) می‌توانند به رایگان بازی را تجربه کنند. در این بازی زمانی تمام قهرمانان، نقشه‌ها و مودهای بازی بدون هیچ محدودیتی در اختیار بازیکنان جدید خواهد بود. همین چند هفته پیش بود که بلیزارد در مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ از نسخه جدید این مجموعه رونمایی کرد.

در طی افتتاحیه مراسم موردانتظار بلیزکان ۲۰۱۹ (BlizzCon ۲۰۱۹، استودیو بلیزارد سرانجام جزئیات مربوط به دنباله‌ این بازی که سرانجام Overwatch 2 نامیده می‌شود را ارائه کرد. همانطور که پیش از این هم شایعه شده بود، این دنباله به‌وضوح شامل برخی از حالت‌ها و المان‌های PVE خواهد بود.

بعد از این بازه، درصورتی که تمایل به ادامه بازی داشته باشید، باید بازی را خریداری کنید. اما بیاد داشته باشید که ۲۰ درصد تخفیف برای نسخه استاندارد و ۵۰ درصد تخفیف برای نسخه لجندری خواهید داشت. هر پیشرفتی که در طول این بازه در بازی داشته باشید به زمان بعد از آن هم انتقال خواهد یافت. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد که تمام آیتم‌های تزئینی و اچیومنت‌هایی که کسب کرده‌اید را حفظ کنید.

از عناوین دیگری که هم اکنون تخفیف خورده‌اند می‌توان به Diablo 3: Eternal Collection (۲۶ درصد)، StarCraft 2: Campaign Collection (۵۰ درصد) و World of Warcraft: Battle for Azeroth (۵۰ درصد) اشاره کرد. شما حتی می‌توانید در این بازه زمانی بازی Call of Duty: Modern Warfare را با ۱۶ درصد تخفیف خریداری کنید.

نظرات خود را در مورد تجربه رایگان بازی Overwatch با ما درمیان گذارید و بگویید که کدام یک از تخفیف های بلیزارد برای شما جالب توجه و جذاب است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: