تونی هاوک, ساخت ریمیک مجموعه Tony Hawk

احتمال ساخت ریمیک مجموعه Tony Hawk توسط اکتیویژن وجود دارد

توسط محسن شجاعی در ۸ آذر ۱۳۹۸ , ۰۰:۲۹

طبق شایعات منتشره شده، اکتیویژن در حال بازسازی دموهایی از مجموعه تونی هاوک است و احتمال ساخت ریمیک مجموعه Tony Hawk توسط این ناشر وجود دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم در ادامه ی این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

مدارک زیادی در تایید خبر ساخت ریمیک مجموعه Tony Hawk در سطح اینترنت یافت می‌شود. در پادکستی‌ قدیمی که سایت GamesRadar در تاریخ اکتبر۲۰۱۹ برگذار کرد، مصاحبه‌ای با اسکیت باز حرفه‌ای؛ خانم لیزا آرمانتو (Lizzie Armanto) داشت. طی این مصاحبه از ایشان در مورد شایعات بازسازی مجموعه و حضور ایشان در نسخه پنجم مجموعه پرسیده شد که اینگونه پاسخ دادند:

این نسخه در کنار نسخه دیگر عرضه می‌شود و من هم در آن حضور دارم

با توجه به گفته ایشون و شایعاتی که پیش تر در سطح اینترنت پخش شده مبنی بر اینکه “اکتیویژن در حال بازسازی عناوین اسکیت محور است” که این شایعات توسط منبعی معتبر در کمپانی با نام مستعار Sabi منتشر شده، انتظار می‌رود به زودی شاهد معرفی ریمیک مجموعه Tony Hawk باشیم.
چند روز گذشته Sabi توئیتی را منتشر کرد که قویاً به اینکه نکته که بازسازی بازی اسکیت محور خواهد بود، اشاره می‌کند و می‌دانیم که اکتیویژن در این زمینه به انتشار مجموعه Tony Hawk’s Pro Skater شهرت دارد. بنابراین این شایعات به عرضه این مجموعه دلالت می‌کنند. بویژه اینکه شاهد عرضه عناوین کلاسیکی نظیر Crash Bandicoot: N-Sane Trilogy و Spyro Reignited Trilogy برای کنسول‌های امروزی، توسط اکتیویژن بوده‌ایم. در ادامه متن توئیت Sabi را خواهید خواند:

درباره آن بازسازی اکتیویژن که چند روز پیش به آن اشاره کردم؛ همانطور که انتظار دارید و می‌خواهید بازسازی، اسکیتی خواهد بود.

در ادامه Sabi ادعا می‌کند که از طریق منبع داخلی اطلاع یافته‌است که دموهای نسخه اول و دوم Tony Hawk’s Pro Skater بازسازی شده و قابل بازیست و برای تجربه دراختیار کارکنان کمپانی قرار گرفته‌است. البته مشخص نیست که بازسازی به صورت کامل صورت گرفته ویا صرفاً در حد دمویی برای آزمایش ساخت شده‌است:

من این اطلاعات را با چند تن دیگر مثل @GenosPapa به اشتراک گذاشتم و آن‌ها نیز به طور ضمنی خبر را تایید کرده‌اند، البته به نظر می‌رسد هیچ کس نمی‌داند که عناوین کامل بازسازی شده‌اند ویا در مرحله آزمایش قرار دارند.

در سال ۲۰۱۸ آقای تونی هاوک اطلاع داد که صاحب امتیاز عناوین Tony Hawk’s Pro Skater اکتیویژن است و وی دیگر با آن‌ها همکاری نمی‌کند. و نیز گفت اگر تصمیم گیری برای عرضه ریمیک با او بود، او چنین می‌کرد. وی همچنین در ژوئن امسال عنوان  Tony Hawk’s Skate Jam با همکاری Maple Media برای گوشی‌های همراه منتشر کرد.

اطلاعات دیگری پیرامون شایعات در حال حاضر در دسترس نیست و اگر اطلاعاتی از دموها منتشر شود، درون اکتیویژن و بین کارکنان آن خواهد بود.
نظر شما درباره این شایعات چیست؟ آیا علاقه مند به تجربه عنوان جدید از مجموعه تونی هاوک هستید؟ ترجیح می‌دهید این عنوان بازسازی باشد یا یک نسخه جدید از این مجموعه؟ نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: