رکورد-فروش-دیجیتالی-کمپانی-EA

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رکورد فروش دیجیتالی کمپانی EA را شکست

توسط بهنام میرزائی در ۷ آذر ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۰

رکورد فروش دیجیتالی کمپانی EA توسط بازی Star Wars Jedi: Fallen Order شکسته شد و آخرین نسخه مجموعه استار وارز نقطه عطف بسیار خوبی برای این کمپانی محسوب می‌شود. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order طی هفته‌های اخیر عرضه شد و باتوجه به حضور الکترونیک آرتز به‌عنوان ناشر در کنار آن، بازی شروع نسبتا خوبی را تجربه کرد.

کمپانی الکترونیک آرتز (EA) اعلام کرد که از زمان عرضه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order تا این تاریخ، این بازی بیشترین فروش را در بین بازی‌های مجموعه استار وارز از زمان ورودش به فروشگاه‌های دیجیتالی داشته است. علاوه براین، این بازی تبدیل به سریع‌ترین فروش یک استار وارز روی PC در این دوره زمانی برای توسعه دهنده محسوب می‌شود. البته بازگشت EA به پلتفرم استیم ولو و فروش بازی‌هایش در آن هم قطعا دلیل بزرگی بر این است که چرا Fallen Order موفق به رسیدن به این نقطه عطف شده است. وینس زامپلا یکی از اعضای ریسپاون (Respawn) در این باره می‌گوید:

من به نمایندگی از ریسپاون و الکترونیک آرتز، از همه کسانی که از استودیو و تیم در طول توسعه و انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order حمایت کردند، تشکر می‌کنم. روایت یک داستان در استار وارز، رویایی بود که تبدیل به واقعیت شد و توجه و مقبولیت آن توسط جامعه طرفداران، باورنکردنی است.

شایان ذکر است که EA با این اطلاعیه سعی در ایجاد چرخه روابط عمومی خاصی داشته است. به‌طور واضح، فروش کلی بازی Fallen Order تحت‌الشعاع مجموع فروش بازی‌های قبلی این مجموعه یعنی Battlefront و Battlefront II نبوده است و اگر این چنین بود، قطعا ناشر به آن‌ها اشاره می‌کرد. با در نظر گرفتن فروش فیزیکی بازی، بازی‌های قبلی در کل شروع بهتری داشتند. با این حال، با افزایش روند فروش بازی‌ها به صورت دیجیتالی در طی سال‌های اخیر، Fallen Order نقطه عطف خوبی برای کمپانی EA محسوب می‌شود که به‌طور واضح عملکرد خوب این بازی را نشان می‌دهد.

الکترونیک آرتز پیش از این هم گفته بود که امیدوار است بازی مابین ۶ الی ۸ میلیون کپی تا قبل از پایان ماه مارس ۲۰۲۰ بفروشد. حال باید چندین ماه دیگر صبر کنیم تا آمارهای بیشتری منتشر شوند و ببینیم که رسیدن به چنین هدفی امکان پذیر خواهد بود یا خیر.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون در پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC در دسترس است. نظرات خود را در مورد رکورد فروش دیجیتالی کمپانی EA با ما درمیان گذارید و بگویید که فکر می‌کنید عملکرد بازی در آینده چگونه خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: