محتوای اولین سیزن Call of Duty: Modern Warfare

محتوای اولین سیزن Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۷ آذر ۱۳۹۸ , ۰۱:۱۴

به تازگی اکتیویژن و اینفنیتی وار محتوای اولین سیزن Call of Duty: Modern Warfare را معرفی کرده‌اند و به نظر می‌رسد فصل بسیار پر محتوایی خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

هواداران سری  Call of Duty: Modern Warfare در چند ماه اخیر با اخبار خوبی مواجه شدند: اکتیویژن و اینفنیتی وار محتوای اولین سیزن نسخه Call of Duty معرفی کردند و محتوا‌های فراوانی را در اختیار بازی بازان قرار داده‌اند

بر اساس لیست نقشه‌های در دسترس این سیزن، هواداران به سه نقشه کلاسیک این سری یعنی Crash ،Vacant و Shipment دسترسی خواهند یافت. البته دو نقشه Crash و Shipment بارها در نسخه‌ها مختلف مجموعه استفاده شده‌اند اما مبارزه در مپ خاطره‌انگیز Vacant قطعا جذاب خواهد بود.

علاوه بر نقشه‌های مذکور، نقشه‌های مبارزه جدیدی نیز در محتوای این سیزن وجود دارند. دو نقشه جدیدی که در حال حاضر تایید شده اند Cargo( که الهام گرفته شده از نقشه Crew در مدرن وافر۱ است) و Atrium نام دارند. هرچند فعلا همین دو نقشه تایید شده‌اند اما اکتیویژن تایید کرده که در طول سیزن نقشه‌های بیشتری اضافه خواهد شد.

محتوای اولین سیزن Call of Duty: Modern Warfare

همچنین اسلحه‌های جدید از جمله RAM-7 که شبیه به TAR-21 در نسخه اول مدرن وارفر است و Holger-2 که شبیه به اسلحه LMG variant مدرن وارفر یک است به بازی اضافه خواهد شد. از حیث ماموریت‌ها، دو ماموریت Spec-Ops جدید را شاهد خواهیم بود. در کنار مود(Mode) جدید برای بازی، یک نقشه جدید برای بخش Ground War را خواهیم داشت.

همانطور که پیش تر نیز تایید شده بود تمامی محتوای این سیزن به صورت کاملا رایگان به روی تمامی پلتفرم‌ها در روز سه شنبه مورخ ۱۲ آذر سال جاری  دسترس قرار خواهد گرفت. هرچند محتوای عرضه شده در این تاریخ تمام محتوای این سیزن نیست اما آغازگر عرضه محتوا‌های این فصل است.

نظرات خود را در این رابطه با ما در میان گذارید و از تجربیات خود با جدیدترین نسخه از سری ندای وظیفه برای ما بگویید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: