بازی-Red-Dead-Redemption-2-برای-استیم

بازی Red Dead Redemption 2 برای استیم عرضه خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۶ آذر ۱۳۹۸ , ۲۲:۳۲

بازی Red Dead Redemption 2 برای استیم عرضه خواهد شد و هفته آینده کاربران این سرویس می‌توانند به‌سراغ بازی بروند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، استودیو راک استار (Rockstar Games) اعلام کرد که بازی Red Dead Redemption 2 ۱۴ آذر (۵ دسامبر) بر روی استیم عرضه خواهد شد. نسخه PC این بازی جهان باز شاهکار و تحسین شده، هم‌اکنون روی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store)، راک‌استار گیمز لانچر (Rockstar Games Launcher)، هامبل استور (Humble Store) و دیگر فروشگاه‌های موجود در دسترس است. با توجه به تعدد مشکلاتی که نسخه PC بازی داشته است، مشاهده عملکرد و پذیرش بازی روی سرویس استیم جالب توجه خواهد بود.

علارغم اینکه بازی از نظر بصری روی کامپیوتر عملکرد تحسین برانگیزی داشته است، بازی از همان ابتدا مشکلات فنی بسیاری را تجربه کرد که روی تجربه کاربران هم تاثیر منفی داشت. مشکلات مربوط به عملکرد، کرش‌ها، مشکلات مربوط به سرویس راک‌استار لانچر و لیست بلندبالایی از این مشکلات تجربه بی‌نقص آن را کاملا تحت تاثیر گذاشت. راک‌استار گیمز هم همچنان به ارائه بروزرسانی‌های بیشتر برای حل مشکلات ادامه می‌دهد و طی آخرین پچ ارائه شده توسط این استودیو، شاهد حل بسیاری از این مشکلات بودیم.

استودیو راک استار از زمان گزارش مشکلات این بازی روی نسخه PC، پچ‌های بروزرسانی مختلفی را ارائه و اوضاع را بهتر کرده است. حال پچ جدید بازی با هدف حل مشکلات اساسی بازی روی نسخه کامپیوتر ارائه شده است که شامل اضافه شدن ثبات بیشتر هنگام اجرای بازی با Vulcan API، کرش‌های کمتر، عملکرد بهتر و موارد دیگر هستند. این پچ شامل اصلاحات کلی دیگر برای کاربران نسخه ایکس باکس هم است. باتوجه به کنار گذاشته شدن کاربران نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی، احتمالا پچ اختصاصی ایکس باکس هم به‌زودی عرضه خواهد شد.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ هم در دسترس است. این بازی به‌عنوان یکی از شاهکارهای این نسل شناخته می‌شود و به‌دلیل داستان عالی و نحوه ارائه جذاب آن، شخصیت‌پردازی و طراحی دنیای جهان باز ستایش شده است.

نظرات خود را در مورد بازی Red Dead Redemption 2 برای استیم با ما درمیان گذارید و بگویید که عملکرد کلی بازی را روی پلتفرم کامپیوتر به چه صورت می‌بینید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: