Cyberpunk 2077,بخش داستانی Cyberpunk 2077

سی‌دی پراجکت از پرداخت‌ درون برنامه‌ ای بخش چند نفره Cyberpunk 2077 سخن گفت

توسط محسن شجاعی در ۶ آذر ۱۳۹۸ , ۲۲:۴۱

طی آخرین گزارش سال مالی، سی‌ دی پراجکت رد از پرداخت‌ درون برنامه‌ ای بخش چند نفره Cyberpunk 2077 و راه‌های کسب درآمد از این بخش سخن گفت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

در جریان برگذاری سال مالی جدید و طی گزارش منتشر شده از PlayStation Lifestyle، سی‌ دی پراجکت رد از پرداخت‌ درون برنامه‌ ای بخش چند نفره Cyberpunk 2077 سخن گفت. سی‌دی پراجکت می‌گوید به دنبال اضافه کردن راه‌های کسب درآمد از بخش آنلاین بازی Cyberpunk 2077 است که “موارد ارزشمندی” را به بازی بازان پیشنهاد می‌دهد. آقای آدام کیشنسکی (Adam Kiciński) مدیر اجرایی استودیو سی‌ دی پراجت رد، طی مصاحبه‌ای در این‌باره اینگونه توضیح داد:

حقیقتا برای اظهار نظر و ارائه توضیحات تکمیلی در این‌باره بسیار زود است. این پروژه فعلا در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد. ما دائما در حال کسب تجربه‌ایم و برای اولین بار است که در حال توسعه بخش آنلاین برای بازی خود هستیم. ما به طور پیوسته در حال بررسی انتخاب‌ها و احتمالات گوناگون هستیم و برای جهت گیری و تصمیم گیری در سمت خاصی فعلا زود است. البته لازم به ذکر است که این اطمینان را به شما می‌دهم که ما سیاست کلی خود مبنی بر نحو برخورد با مشتریان و ارائه باز‌ی‌ها تغییر نخواهیم داد بنابراین من انتظار پرداخت‌هایی ارزشمند و عاقلانه در این بخش را دارم.

پرداخت‌های درون برنامه‌ای بخش آنلاینCyberpunk 2077

پیش از این سی‌دی پراجکت رد تایید کرد که بخش آنلاین بازی در ماه سپتامبر در دسترس خواهد بود. این بخش از بازی چند ماه پس از عرضه بازی در ماه آوریل و در قالب بسته الحاقی رایگان به طرفداران عرضه خواهد شد.

در بخش دیگری از مصاحبه سی‌دی پراجکت رد تاکید کرده نسخه گوگل استدیا بازی هم‌زمان با نسخه‌های کنسولی بازی در دسترس نخواهد بود. آن‌ها از ارائه تاریخ عرضه دقیقی برای گوگل استدیا خودداری کردند و صرفا به بیان این نکته که این نسخه در زمانی پس از زمان نسخه‌های کنسولی و PC عرضه خواهد شد بسنده کردند:

بحث درباره کنسول‌های نسل بعد در حال حاضر بیهوده‌ است، منظورم این است که ما بازی خود را برای کنسول‌های نسل فعلی عرضه خواهیم کرد و این چیزی است که پیش تر اعلام کرده‌ایم و قطعا ما از مسائل پیرامون خود آگاهیم. ما اخبار ایکس باکس و پلی‌استیشن را با دقت دنبال می‌کنیم اما؛ تا زمانی آن‌ها به طور کامل عرضه نشوند نمی‌توانیم درباشان اظهار نظر دقیقی کنیم. این را با قطعیت خدمت‌تان می‌گویم که این تصمیم در بازه عرضه نسخه‌های نسل فعلی گرفته نخواهد شد. و این تمام چیزی است که اکنون می‌توان گفت.

بازی Cyberpunk 2077 در روز دوشنبه ۲۹ام اسفندماه سال جاری(۱۵ام آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4و PC در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “سی‌دی پراجکت از پرداخت‌ درون برنامه‌ ای بخش چند نفره Cyberpunk 2077 سخن گفت”

  1. Gamer گفت:

    من به این بازی امیدوارم :53: :53: :PS: :PS: :xbox: :xbox: :like: :like:

    ۰ ۰