نسخه سوییچ بازی The Elder Scrolls

نسخه نینتندو سوییچ بازی The Elder Scrolls: Blades تاخیر خورد

توسط میلاد شجری در ۶ آذر ۱۳۹۸ , ۲۱:۵۳

شرکت بتزدا در خبری اعلام کرد که عرضه نسخه نینتندو سوییچ از بازی The Elder Scrolls: Blades به زمان دیگری موکول شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت بتزدا در بلاگ پستی اعلام کرد که عرضه نسخه نینتندو سوییچ از بازی The Elder Scrolls: Blades که ابتدا برای پاییز سال جاری برنامه‌ریزی شده بود، به سال آینده میلادی موکول شده است. طبق جدیدترین اخبار بازی، این بازی که در حال حاضر فقط روی دستگاه‌های موبایل در دسترس قرار دارد، در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول هیبریدی شرکت نینتندو عرضه خواهد شد.

شرکت بتزدا (Bethesda Game Studios) در رابطه با این تاخیر، بیانیه‌ای منتشر کرده که به شرح زیر است؛

ما از این موضوع آگاه هستیم که بازیکنان اشتیاق زیادی برای تجربه بازی The Elder Scrolls: Blades روی کنسول نینتندو سوییچ دارند و سخت تلاش کردیم که این امر رنگ واقعیت به خود ببیند. متاسفانه اما در میان تمام تغییراتی که در بازی Blades ایجاد می‌کنیم، مجبور شدیم تا عرضه نسخه سوییچ از بازی را تا اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به تاخیر بیاندازیم.

نمی‌توانیم تا زمانی که شما بتوانید ماموریت خود را در بازی The Elder Scrolls: Blades روی کنسول Nintendo Switch آغاز کنید، صبر کنیم. مطمئن هستیم که این زمان اضافی به ما اجازه می‌دهد تا گیم‌پلی پولیش داده شده‌‌ای به طرفدارانمان که لایقش هستند، برسانیم.

در کنار این خیر، بازی The Elder Scrolls: Blades قرار است که طی هفته‌های آینده یک بروزرسانی بزرگ دریافت کند. این بروزرسانی که برای انتشار در اوایل دسامبر برنامه‌ریزی شده، سرانجام حالت PvP «بازیکن در مقابل بازیکن» را به Blades اضافه خواهد کرد. انتظار می‌رود که با عرضه بازی روی نینتندو سوییچ، این حالت نیز در دسترس کاربران این کنسول قرار گیرد.

بازی The Elder Scrolls: Blades روی دستگاه‌های موبایل دارای سیستم عامل اندروید و IOS در دسترس قرار دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: