Remedy,پلی‌استیشن5 ,جهان‌های بازی در پلی‌استیشن5

جهان‌های بازی در پلی‌استیشن۵ پرجزئیات‎‌تر از همیشه خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۴ آذر ۱۳۹۸ , ۲۲:۰۸

به گفته استدیو فلاندی Remedy ، جهان‌های بازی در پلی‌استیشن۵ پرجزئیات‎‌تر از همیشه خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار صنعت گیم در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

زمان زیادی تا عرضه نسل جدید کنسول‌ها باقی نمانده و اکنون در برهه‌ای قرار داریم که توسعه دهندگان بازی درباره‌ی کنسول‌ها با تحسین و امید به آینده سخن می‌گویند.اینکه تا چه حد این گفته‌ها تحقق یابند در آینده مشخص خواهد شد، اما حتی خیال پردازی درباره ی این گفته‌ها نیز جذاب است. در همین راستا استدیو خوش نام Remedy  درباره پتانسیل‌های کنسول پلی‌استیشن۵ و آزادی عمل‌هایی که این کنسول در اختیار سازندگان قرار می‌دهد سخن گفت.

طی مصاحبه‌ای که مجله رسمی پلی‌استیشن انگلیس با برنامه نویس این استدیو؛ آقای شان دانلی(Sean Donnelly) داشته‌است، وی درمورد توانایی‌های فنی سیستم که از طریق کارت‌های SSD به دست می‌آید صحبت کرده. این موردی است که مدت‌هاست نقل محافل گیمینگ است. وی می‌گوید این کارت‌ها نه تنها سرعت گیم‌پلی بازی را افزایش می‌دهند و زمان‌های بارگذاری(loading) را کاهش می‌دهند، بلکه آزادی عمل فراوانی در اختیار سازندگان جهت خلق جهان‌های پر جزئیات مانند بازی Control می‌دهند که این می‌تواند بازی‌ سازی را وارد مرحله ی جدیدی بکند.
او نظر خود را اینگونه بیان کرد:

شما عنوانی مانند Control را در نظر بگیرید در کنسول نسل جدید جهان بازی می‌تواند غنی‌تر و پر جزئیات‌تر از همیشه باشد و پیشرفت‌های فنی جدیدی مانند بارگذاری مجدد بازی بلافاصله پس از مردن را به آن اضافه کرد.

پیشرفت‌های دو کنسول نسل بعد مایکروسافت و سونی مدت‌هاست که مورد بحث‌اند و درباره جنبه‌های مختلفی از آن‌ها صحبت می‌شود. با توجه به مصاحبه به نظر می‌اید کارت‌های SSD  پردازش بازی‌ها را بسیار ساده‌تر از گذشته می‌کنند.
حدود یک سال تا عرضه کنسول‌ها و مشاهده عملکردشان باقی مانده و هرچه به تاریخ عرضه نزدیک شویم اطلاعات تازه‌ای در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
شماچه فکرمی‌کنید؟ آیا کنسول‌های نسل جدید انتظارات به وجود آمده را برآورده می‌کند؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: