ترسناک‌ترین بازی تاریخ، Kojima Productions، کوجیما می‌خواهد "ترسناک‌ترین بازی تاریخ" را تولید کند

کوجیما می‌خواهد “ترسناک‌ترین بازی تاریخ” را تولید کند

توسط محسن شجاعی در ۴ آذر ۱۳۹۸ , ۲۱:۲۸

کارگردان مطرح صنعت گیم و مدیر عامل Kojima Productions ؛ کوجیما می‌خواهد “ترسناک‌ترین بازی تاریخ” را تولید کند. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

اینطور که مشخص است وسوسه ساخت بازی‌ای با درون‌مایه ترسناک پس از لغو انتشار P.T دست از سر کوجیما برنداشته‌است! دمو این عنوان که در سال ۲۰۱۴ بر روی PS4 در دسترس قرار گرفت، با بازخورد مثبت فراوانی از سوی جامعه بازی‌بازان روبه‌رو شد و مطمئنا بازی ترسناک دیگری از کوجیما پروداکشنز با استقبال مواجه خواهد شد.
هرچند که بحث در این‌ باره در حال حاضر در حد حدس و گمان است، کوجیما درباره ی عنوان لغو شده P.T و عنوان احتمالی آینده سخن گفته‌است:

برای ساختن ترسناک‌ترین بازی تاریخ، من باید فیلم‌های ترسناک زیادی را تماشا کنم تا روح ترس و وحشت در من بیدار شود. زمانی که مشغول ساخت عنوان P.T بودم، فیلم تایلندی ترسناک ««چشم»»(The EYE) را کرایه کردم تا تماشا کنم ولی به قدری ترسناک بود که نتوانستم تا انتها تماشایش کنم. حتی بسته بندی آن نیز ترسناک بود و من فقط دیسک آن را گرفتم. آیا هیچ گاه موفق به تماشایش خواهم شد؟pic.twitter.com/BVwPruUAvt

دو نکته جذاب درمورد این توئیت کوجیما وجود دارد: اول؛ کوجیما معتقد است که می‌تواند روح ترس و وحشت را در خود بیدار کند و دوم؛ اینکه دیسک فیلم را بدون بسته بندی آن کرایه کرده‌است و از این نکته غافل نشویم که کرایه فیلم در سال ۲۰۱۹ به قدر کافی عجیب است.

با این تفاسیر می‌توان نتیجه گرفت کوجیما می‌خواهد “ترسناک‌ترین بازی تاریخ” را تولید کند. اگر کوجیما بدون تماشا فیلم‌های ترسناک P.T را ساخته، در صورت تماشا فیلم‌های ترسناک از جمله The EYE چه عنوان را طراحی خواهد کرد؟
در عین حال  استدیو کوجیما پروداکشنز پروژه‌های دیگری نیز مد نظر دارد، به عنوان مثال به تازگی طی مصاحبه‌ای اعلام شد که آن‌ها قصد دارند در آینده نزدیک وارد صنعت فیلم سازی خواهد شد.

جدیدترین عنوان Kojima Productions ؛ بازی Death Stranding در تاریخ هفده‌ام آبان سال جاری برای PS4 عرضه شد و توانست نظر طیف زیادی از بازی‌بازان و منتقدین را جلب کند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “کوجیما می‌خواهد “ترسناک‌ترین بازی تاریخ” را تولید کند”

  1. ali.ya گفت:

    The EYE در مقابل فیلم های ترسناکی مثل جنگیر و یا حتی The Conjuring مثل یه شوخی میمونه.من موندم از چیه این فیلم ترسیده :27: :11:

    ۰ ۰