نسخه-بعدی-بازی-Assassins-Creed

شایعه: نسخه بعدی بازی Assassins Creed در اوایل دهه هزار میلادی جریان دارد

توسط بهنام میرزائی در ۴ آذر ۱۳۹۸ , ۱۶:۰۳

گویا نسخه بعدی بازی Assassins Creed در دهه هزار میلادی جریان خواهد داشت و برخلاف نسخه قبلی، تنها یک شخصیت قابل بازی خواهد داشت. همراه با دنیای بازی و جزئیات بیشتری از این بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، سرانجام محتواهای شگفت انگیز بعد از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey امسال به پایان رسید و طرفداران سفر کاملی را با این اثر تجربه کردند. اما این تجربه هرچه قدر هم که کامل بوده باشد، به پایان رسیده است و طرفداران بی‌صبرانه منتظرانه نسخه بعدی این مجموعه و خبرهای جدیدی از جانب یوبی سافت (Ubisoft) هستند. احتمالا هنوز مدت زمان معینی برای معرفی رسمی بازی باقی مانده است، اما ظاهر اطلاعات کوچکی از بازی کم کم در حال فاش شدن است. اگرچه حداقل چیزی وجود دارد که این شایعات را به‌هم گره زده و اطلاعات ضد و نقیض منتشر شده را محدود می‌کند.

گویا کاربری در ردیت (Reddit) اطلاعات خاصی از بازی را منتشر کرده است. ظاهر او در این پست اعلام کرده است که بازی در اوایل دهه هزار میلادی و در کشورهای ایرلند، سوئد، نروژ و انگلستان جریان خواهد داشت. این داستان در یک برهه زمانی تمرکز خواهد داشت که در کنار گسترش مسیحیت، مذهب قدیمی نورس هم روزهای پایانی خودش را سپری می‌کند و اشاراتی هم به داستان‌های عامیانه ایرلندی خواهد داشت. گویا برایان بورو (Brial Boru) پادشاه اعظیم ایرلندی یک نقش کلیدی در این داستان خواهد داشت و به‌عنوان شخصیت پدر برای شخصیت اصلی بازی عمل خواهد کرد. این جزئیات کم و بیش با اطلاعات فاش شده قبلی مطابقت دارد و گویا عنوان بعدی بازی هم Assassins Creed Ragnarok خواهد بود.

یکی از جنبه‌های مهمی که از این اطلاعات دریافت می‌شود، این است که بازی تنها یک شخصیت اصلی قابل بازی در بخش تک نفره خواهد داشت و وی دانمارکی خواهد بود. با توجه به محبوبیت شخصیت‌های قابل انتخاب در اودیسی و مخصوصا خود کاساندرا، اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، مطمئنا برای برخی از طرفداران ناخوشایند خواهد بود. همه‌ی این جزئیات در حد شک و گمان است و باتوجه به ناشناخته بودن منبع منتشر کننده چنین اطلاعاتی، شاید هیچ‌کدام حقیقت نداشته باشند.

نظرات خود را در مورد نسخه بعدی بازی Assassins Creed با ما درمیان گذارید و بگویید که یوبی سافت می‌توانند موفقیت خودش با اودیسی را ادامه دهد و دوباره شاهد یک اثر خوب باشیم؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “شایعه: نسخه بعدی بازی Assassins Creed در اوایل دهه هزار میلادی جریان دارد”

  1. amin73 گفت:

    من موندم با این همه تغییری که این بازی داشته هنوزم میشه اسمشو assassins creed گذاشت؟

    ۱ ۱