پرداخت-درون-برنامه-ای-بازی-age-of-empire-4

هیچ پرداخت درون برنامه ای برای بازی Age of Empire 4 درکار نخواهد بود

توسط بهنام میرزائی در ۲۸ آبان ۱۳۹۸ , ۱۱:۲۹

پرداخت درون برنامه ای برای بازی Age of Empire 4 درکار نخواهد بود و گفته می‌شود که از این پس تیم جدیدی روی DLCها و بسته‌های الحاقی این مجموعه کار خواهد کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، مایکروسافت بالاخره گیم‌پلی بازی Age of Empire 4 را طی رویداد X019 به‌ همگان نشان داد. ساخته استودیو Relic Entertainment در این تریلر دوره قرون وسطی را به نمایش گذاشت و شامل ترکیب حیرت انگیزی از ساخت و ساز، ارتش‌ها و انیمیشن‌هایی از واحدهای جنگی بازی بود. اما شاید بهتر از همه این‌ها تائید عدم وجود پرداخت درون برنامه‌ای در این عنوان RTS بود.

آدام ایسگرین (Adam Isgreen) کارگدان خلاق بازی در گفتگو با PCGamesN گفت که: «ایده‌ی پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای یک بازی استراتژیک آنلاین چندان خوب نیست. DLCها و بسته های الحاقی کلیت مواردی است که می‌خواهیم در آینده برای Age 4 عرضه کنیم». جالب است بدانید که برخلاف عناوین گذشته، تیم World’s Edge وظیفه کار روی بسته‌های الحاقی Age of Empire 4 و دیگر عناوین این سری همچون Age of Empire 2: Definitive Edition را برعهده خواهد داشت.

آقای ایسگرین درواقع با این خبر تائید می‌کند که چگونه قصد دارد انتشار تمدن‌های دیگر را برای بازی Age of Empire 2: Definitive Edition متوقف کند. درحال حاضر ۳۵ تمدن در این بازی وجود دارد و بازیکنان هم اصرار دارند که تمدن دیگری به بازی اضافه نشود. گفته‌های وی نشان می‌دهد که طرفداران چه‌طور دلشان می‌خواهد که به جای تمدن‌های اضافی، شاهد اضافه شدن حالت‌های بیشتر به بازی باشند: «طرفداران حرفه‌ای ما از ما می‌خواهند که تمدن دیگری به بازی اضافه نکنیم و به‌جای آن روی موارد دیگر بازی کار کنیم».

بازی Age of Empire 4 در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم PC عرضه خواهد شد. Age of Empire 2: Definitive Edition در حال حاضر از طریق استیم، مایکروسافت استور (Microsoft Store) و ایکس باکس گیم پس برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “هیچ پرداخت درون برنامه ای برای بازی Age of Empire 4 درکار نخواهد بود”

  1. WHITE SOULS گفت:

    نور بر تاریکی پیروز است :52:

    ۳ ۰