XO19, عرضه بازی Kingdom Hearts HD روی Xbox One

X019 | عرضه بازی Kingdom Hearts HD روی Xbox One تایید شد

توسط محسن شجاعی در ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , ۱۴:۲۳

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار اسکوئر انیکس(Square Enix) عرضه بازی Kingdom Hearts HD روی Xbox One را  طی مراسم XO19 تایید نمود. برای دنبال کردن جدیدترین اخبار دنیای گیم با دنیای بازی همراه باشید.

اسکوئر انیکس دیشب و در جریان XO19 عرضه نسخه HD بازی Kingdom Hearts  برای Xbox One را تایید کرد. این نسخه شامل Kingdom Hearts HD 1.5 Remix، Kingdom Hearts HD 2.5 Remix و چپتر(Chapter) پایانی Kingdom Hearts HD 2.8 خواهد بود. این بدین معناست که برای اولین نسخه‌های از این مجموعه دوست‌داشتنی برای پلتفرمی به غیر از PlayStation عرضه خواهند شد. همچنین تمامی نسخه‌های سری در یک مجموعه در حال حاضر انحصارا روی Xbox One قابل تجربه خواهدبود. با توجه به اینکه Kingdom Hearts III به تازگی در ابتدا امسال روی Xbox One عرضه شده بود.

صحفه رسمی مجموعه در توئیتر(twitter)  خود اینگونه نوشت:

اگر تا به‌حال موفق به تجربه نسخه‌ای از  #KingdomHeartsنشده‌اید، تجربه برخی از نسخه‌ها را از دست داده‌اید و یا می‌خواهید مجددا تجربه رویایی از این مجموعه داشته باشید، بیش از این وقت تلف نکنید!
KingdomHearts# HD 1.5+2.5 ReMIX و چپترنهایی KingdomHearts# HD 2.8  در سال ۲۰۲۰ به #Xbox خواهد آمد! pic.twitter.com/1C98sn3ctE
—( KINGDOM HEARTS (@KINGDOMHEARTS  چهارده نوامبر ۲۰۱۹

همانطور که در ابتدا مقاله اشاره شد این اتفاقی است که بسیاری از طرفداران سالیان زیادی‌است که منتظرش بودند، در ابتدا به نظر می‌رسید با توجه عدم عرضه سایر نسخه‌های مجموعه اسکوئر انیکس با عرضه نسخه سوم روی Xbox One تصمیم عجیبی گرفته است؛ اما اکنون با تایید عرضه باقی نسخه‌ها افکار عمومی اصلاح شد.

اسوئر انیکس تاریخ دقیق برای عرضه کالکشن اعلام نکرده است و تنها به بیان عرضه در برهه‌ای از سال ۲۰۲۰ میلادی بسنده کرده است. مطمئنا با نزدیک شدن به زمان عرضه، اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد. تا آن زمان می‌توانید نقد و بررسی نسخه سوم را از اینجا مطالعه کنید. برای اطلاع از سایر اخبار XO19 اخبار معرفی بازی جدید Drake Hallow یا تریلر عرضه Halo Reach روی Xbox One را مطالعه فرمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: