Halo Reach,XO19 عرضه Halo Reach روی Xbox One و PC

X019 | عرضه Halo Reach روی Xbox One و PC تایید شد

توسط محسن شجاعی در ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۸

در جریان رویداد XO19 عرضه Halo Reach روی Xbox One و PC تایید شد، با این حساب Halo Reach به The Master Chief Collection در Xbox One خواهد پیوست. برای اطلاع از آخرین اخبار گیم همراه دنیای بازی باشید.

همانطور پیش‌تر در شایعات مطرح شده‌بود، مایکروسافت طی مراسم XO19 تایید کرده عنوان تحسین شده Halo Reach در طی سال جاری بر روی Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

Halo Reach در تاریخ ۱۲ام آذرماه سال جاری(۲ام دسامبر) به مجموعه The Master Chief Collection اضافه خواهد شد و در کنار آن روی MCC برای PC نیز عرضه خواهد شد که این می‌تواند نشانه‌ای از عرضه این مجموعه روی PC باشد. سایر عناوین مجموعه The Master Chief Collectionاز جمله Halo 4 در سال ۲۰۲۰ میلادی روی PC عرضه خواهند شد.

در کنار تعیین تاریخ عرضه عنوان، مایکروسافت همچنین از تریلر چشم‌نواز بازی نیز رونمایی کرد. پیشرفت‌های گرافیکی بازی می‌تواند برای هواداران این نسخه که پیش‌تر آن را روی Xbox 360  تجربه کرده اند عاملی ترغیب کننده برای تهیه مجدد عنوان باشد. همچنین تجربه بازی با کیفیت ۴K روی PC و Xbox One X می‌تواند بسیار مهیج و دل‌نشین باشد.

اگر شما نتواسته‌اید اخبار XO19  تا کنون دنبال کنید می‌توانید خبر تاریخ انتشار بازی Wasteland 3 در جریان لایو استریم XO19و یا تریلر منتشر شده از عنوان مورد انتظار Age of Empires IV
ر
ا مطالعه کنید. نظرات خود را درمورد این رویداد و اخبار آن با ما در میان بگذارید، آیا این رویداد توانست توجه شما را جلب کند و یا اخبار آن  وبازی‌های معرفی شده چندان جالب توحه نبود.
به نظرمی‌رسد مایکروسافت تلاش زیادی در جهت جلب رضایت مخاطبانش و کم کردن اختلاف با سونی کرده است.

در پایان شما را به تماشای این تریلر زیبا و خاطرانگیز با ذکر اینکه شما می‌توانید نسخه ۴K تریلر را اینجا تماشا کنید،دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: