بازی‌-های-بعدی-سرویس-گیم-پس

X019 | بازی‌ های بعدی سرویس گیم پس مشخص شد؛ اولین حضور مجموعه یاکوزا

توسط بهنام میرزائی در ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , ۱۱:۲۹

بازی‌ های بعدی سرویس گیم پس مشخص شد و مجموعه یاکوزا برای اولین بار برای کاربران پلتفرم مایکروسافت در دسترس خواهد بود. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، اگر فکر می‌کردید که جای خالی کازوما کیریو در ایکس باکس احساس می‌شود، خبر خوبی از رویداد XO19 در همین رابطه مخابره شد. بازی‌های Yakuza 0، Yakuza Kiwami، and Yakuza Kiwami 2 تا اوایل سال ۲۰۲۰ به سرویس گیم پس (XBox Game Pass) ایکس باکس اضافه خواهند شد و کاربران کنسول ایکس باکس وان می‌توانند از تجربه آن‌ها لذت ببرند. این اولین باری است که مجموعه محبوب یاکوزا بالاخره به کنسول ایکس باکس راه می‌یابد. نمایشی از این خبر در این رویداد پخش شد که باهم می‌بینیم:

هریک از این سه‌عنوان شروع خوبی برای کسانی است که تازه می‌خواهند سری اکشن و RPG استودیوهای سگا و Ryu Ga Gotoku را تجربه کنند. بازی Yakuza 0 به‌عنوان پیش درآمد اولین بازی محسوب می‌شود، درحالی که Yakuza Kiwami ریمیک نسخه ۲۰۰۵ بازی است. و همان‌طور که احتمالا درست حدس زده‌اید، Yakuza Kiwami 2 هم نقش ریمیک دومین نسخه از بازی را دارد.

یاکوزا یکی از مهم‌ترین مجموعه‌های سگا است و مخصوصا طرفداران بیشتری در غرب دارد. سگا (Sega) تاکید کرد یاکوزا حاصل موفقیت‌های اخیر این کمپانی بوده است و این حقیقت شامل معرفی کازوما کیریو به‌غرب می‌شود. بدین ترتیب می‌توانیم انتظار داشته باشیم که از این پس تمام بازی‌های یاکوزا برای مخاطبین غربی هم عرضه خواهند شد. احتمالا مجموعه معرفی شده‌ی Yakuza Remaster که شامل بازی‌های Yakuza 3, Yakuza 4، Yakuza 5 و Yakuza 6 است، هم جزو آن‌ها خواهد بود.

بازی Yakuza: Like a Dragon هم برای انتشار در ژاپن در تاریخ ۲۶ دی برنامه‌ریزی شده است، بعدها برای کاربران غربی هم منتشر خواهد شد. شخصیت جدیدی در این بازی حضور خواهد داشت، اما طبق خبر تائید شده‌ای می‌دانیم که کازوما کیریو که داستانش در نسخه ششم بازی به‌پایان رسید، در این بازی هم حضور خواهد داشت. این دنباله سیستم نبرد نوبتی که مشخصه اصلی این مجموعه است را خواهد داشت. نسخه دموی بازی هم‌اکنون برای کاربران ژاپنی در پلی‌استیشن استور (PlayStation Store) در دسترس است.

همان‌طور که گفته شد، Yakuza 0، Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2 اوایل سال ۲۰۲۰ برای سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود، اما هنوز تاریخ انتشار خاصی مشخص نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: