XO19,The Artful Escape,

X019 | تاریخ انتشار بازی The Artful Escape مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , ۰۳:۲۴

سرانحام تاریخ انتشار بازی The Artful Escape در رویداد XO19 مشخص شد. برای اطلاغ از جدیدترین اخبار صنعت گیم، همراه دنیای‌بازی باشید.

پس از مدت‌ها انتطار در لندن و در جریان رویداد XO19 با انتسار تریلری جدید و مهیح از تاریخ انتشار The Artful Escape رونمایی شد.
بازی The Artful Escape در سال ۱۹۷۲ جریان دارد و داستان پسری به نام Francis Vendetti را روایت می‌کند. فرانسیس به سفری دوردست در جست‌وحوی یافتن شخصیتی برای اجراهایی صحنه‌اش می‌رود. در طی این سفر ما با فرانسیس در سیاره بیگانه تا کوه‌های پربرف همراه می‌شویم  و عبور از این موانع سرسخت تنها با یک نیرو امکانپذیر است؛ قدرت rock n’ roll. با توجه به تریلر ملودی گیتار نواخته‌شده در پس‌زمینه بازی بسیار حماسی و حذاب است.

در سال ۲۰۱۶ سازندگان(استدیو Beethoven & Dinosaur)  کمپینی در کیک‌استارتر(Kickstarter) جهت حمع‌اوری بودجه موردنیاز‌اش به راه انداخت که متاسفانه به هدف نهایی دست نیافت. اما خوشبختانه Annapurna Interactive تصمیم به انتشار این عنوان گرفت. در سال ۲۰۱۷ و در حریان E3 بود که مشخص شد این عنوان به Xbox One خواهدآمد و از آن زمان تا کنون اخبار جدید پیرامون بازی شنیده نمی‌شد.

همانطور که گفته‌شد تاریخ انتشار بازی The Artful Escape سال ۲۰۲۰ خواهدبود اما تاریخ دقیق عرضه کماکان مشخص نیست. می‌دانیم این بازی پس از عرضه به Xbox Game Pass نیز وارد خواهدشد.

مایکروسافت حقیقتا با برگذاری مراسم XO امسال و نمایش تریلرهای گوناگون انتظارات بسیاری از هوادارانش را برآورده ساخت.در پایان شما را به تماشای تریلر مهیح و حماسی منتشر شده از بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: