XO19, بازی جدید سازندگان عنوانLife is Strange،

X019 | بازی جدید سازنده Life is Strange معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , ۰۲:۲۶

در جریان مراسم XO19 با انتشار تریلری، بازی جدید سازنده عنوان Life is Strange معرفی شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم با دنیای‌بازی همراه باشید.

استدیو فرانسوی Dontnod Entertainment که سابقه عنوان Life is Strange را در کارنامه دارد، در XO19 از بازی جدید خود در سبک ماجراحویی(adventure) رونمایی کرد.
این عنوان که Tell Me Why نام دارد، حول خواهر و برادری دوقلو به نام‌های Tylerو Alyson  شکل می‌گیرد. Xbox Game Studios وظیفه انتشار بازی را برعهده دارد. عرضه این عنوان در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده‌است. استدیو Dontnod Entertainment اعلام کرد تمامی چپترها (chapters) بازی در حال حاضر در حال ساخت هستند و این به این معناست که آن‌ها باید برای رساندن بازی به تاریخ مقرر تلاش خود را افزون کنند.
بیانیه استدیو Dontnod Entertainment در شرح داستان Tell Me Why اینگونه‌است:

Tell Me Why آخرین ساخته Dontnod Entertainment در سبک ماجراجویی-روایی است، استدیو تجربه کار روی عنوان تحسین شده Life is Strange را دارد. در این عنوان روان‌شناختی  Tyler و Alyson از ارتباط خاص بین‌شان برای برملا ساختن اسرار پشت کودکی دوست‌داشتنی اما پر دردشان استفاده می‌کنند. رویداد‌های کودکی‌شان در شهر کوچکی به نام Alaska جریان دارد، Tell Me Whyبر اساس شخصیت‌های حقیقی، دارای درون‌مایه‌ای بزرگسالانه و انتخاب‌های دشوار است.

یکی از نکات قابل توجه بازی، در اختیار داشتن شخصیت اصلی با گرایش خاص است، می‌توان گفت این اولین بار است که ما شاهد چنین مفاهیمی در یک بازی ویدیویی هستیم.باید دید Dontnod Entertainment تا چه حد در پیاده‌ساختن ایده خود موفق عمل خواهد کرد. شما در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: