پروژه-جهان-باز-جدید-راک-استار

استخدام نیروهای متنوع برای پروژه جهان باز جدید راک استار

توسط بهنام میرزائی در ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , ۱۷:۲۰

گویا پروژه جهان باز جدید راک استار برای نسل بعد در راه است و به‌همین منظور دفتر این استودیو در انگلستان نیروی جدید برای مشاغل موردنظر خود جذب می‌کند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد که قبل از رسیدن به نسل بعد و عرضه کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس اسکارلت، راک‌استار گیمز (Rockstar Games) سازنده آثار خارق‌العاده‌ Grand Theft Auto و Red Dead Redemption، به‌دنبال تقویت تیم خود و استخدام کارمندان جدید است.

در وبسایت راک‌استار شغل‌های متنوعی برای کار در دفتر این استودیو در انگلستان (Rockstar North) معرفی شده‌اند. بیش از سی کارمند تاکنون برای این مناسب استخدام شده‌اند و شامل حرفه‌هایی مانند آرتیست، انیماتور و برنامه‌نویس است. اما نکته جالبی که در مورد این شغل‌ها دیده می‌شود، اشاره آن‌ها به یه چیز به‌خصوص است.

در خلاصه موقعیت شغلی برنامه‌نویس سیستم‌های انیمیشن راک‌استار نوشته شده است که، به‌دنبال کمک برای «توسعه سیستم‌های انیمیشن پیشرفته برای بازی‌های کاراکتر محور جهان باز بزرگ» است. این موضوع به‌وضوح نشان می‌دهد که راک‌استار بار دیگر روی یک بازی جهان بزرگ کار می‌کند که با توجه به کارهای قبلی این استودیو، اصلا تعجب‌آور نسیت. این گفته‌ها به‌طور بالقوه عنوانی که انتظار می‌رود که پروژه بعدی راک‌استار باشد را تائید می‌کند: یک GTA جدید.

دلیل این‌که که هیچ یک از مشاغل تعریف شده در وبسایت راک‌استار، اشاره‌ای به بازی GTA جدید ندارد، می‌تواند این باشد که توسعه دهنده بازی چندان دوست ندارد در این بازه زمانی سر و صدا پیرامون آن بالا رود. پس از موفقیت چشمگیر بازی Grand Thief Auto V، به‌راحتی می‌توان متصور شد که ششمین عنوان از این مجموعه در راه باشد. حتی اگر مشاغلی که هم‌اکنون راک‌استار درحال جذب نیرو برای آن است، اشاره‌ای به GTA جدید نداشته باشد، به‌نظر می‌رسد که نسخه جدید این بازی باتوجه به نزدیک شدن به عرضه کنسول‌های نسل جدید، به‌زودی از راه برسد.

باتوجه به اینکه راک‌استار چقدر تمایل به سکوت در قبال پروژه جدید خود، قبل از اعلام رسمی آن دارد، ممکن است این امر موقتی باشد تا اینکه بالاخره به‌طور مشخص بتوانیم چیزهایی را از پروژه جدید این توسعه دهنده بشنویم. با این حال، تا زمانی که استودیو پروژه جدید خودش را فاش کند، هیجان و هایپ زیادی پیرامون آن‌ها خواهد بود.

نظر شما در مورد پروژه جهان باز جدید راک استار چیست؟ آیا طبق پیش‌بینی‌ها این استودیو در حال کار روی GTA جدید برای نسل بعد است؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: