تاریخ-انتشار-بازی-Dreams

شایعه: تاریخ انتشار بازی Dreams مشخص شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , ۱۶:۰۷

تاریخ انتشار بازی Dreams توسط یک خرده فروش انگلستانی فاش شد و گویا سونی برنامه‌ای برای پرکردن جای خالی The Last of Us Part 2 در ابتدای سال میلادی دارد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، Dreams یک بازی ساخت و ساز هیبریدی است که سازندگانش با جاه‌طلبی بسیاری روی آن کار کرده‌اند. ماهیت این بازی هم خبر از یک پروژه بزرگ می‌دهد و گویا توسعه‌دهندگان پشت سر بازی، ایده‌های بزرگ و زیبایی برای روند شکل‌ گیری این بازی دارند. اما سوالی که باقی می‌ماند این است که چه زمانی بالاخره بازی عرضه خواهد شد؟ درحالی که نسخه بتای بازی مدتی است در اختیار طرفداران قرار گرفته است، هنوز خبری از تاریخ رسمی عرضه نسخه کامل آن به‌گوش نمی‌رسد. حال به‌نظر می‌رسد که این تاریخ فاش شده است.

یک خرده فروش انگلستانی به‌نام در حساب رسمی توئیتر خود با نام کاربری ShopTo تاریخ انتشار ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه ۲۰۲۰) را برای این بازی فاش کرد و بعد هم این توئیت پاک شد. البته این تاریخ از چشمان طرفداران پنهان نماند و این تاریخ به‌چند دلیل می‌تواند جالب توجه باشد. اول اینکه این تاریخ می‌تواند تاخیر بازی The Last of Us Part 2 را و انداختن آن به ماه می را توجیه کند. دوم هم باتوجه به فاش شدن این خبر توسط یک خرده فروشی، احتمالا نسخه فیزیکی بازی هم در کار خواهد بود که قبلا نمی‌دانستیم. عکسی از این توئیت را قبل از پاک شدن می‌توانید ببینید که حتی هزینه پیش‌ خرید آن هم در آن مشاهده می‌شود.

تاریخ-انتشار-بازی-Dreams

مثل همیشه همه‌ی این‌ها تنها در حد حدس و گمان است و تازمانی که توسط یک منبع رسمی تائید نشود، ارزش چندانی ندارد. این بازه زمانی برای انتشار نسخه اصلی بازی، چندان هم دور از ذهن نیست؛ به‌ویژه اگر سونی به‌دنبال پر کردن جای خالی رها شده ناتی داگ (Naughty Dog) در ابتدای سال باشد.

نظرات خود را در مورد لیک شدن تاریخ انتشار بازی Dreams اعلام کرده و بگویید که تا چه حدی می‌تواند حقیقت داشته باشد؟ در بخش کامنت‌ها با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: