مشکلات-نسخه-PC-بازی-Red-Dead-Redemption-2

تائید مشکلات نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار

توسط بهنام میرزائی در ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , ۱۵:۴۶

راک‌استار با تائید مشکلات نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 توضیحاتی در مورد تلاش آن‌ها برای حل این مشکلات ارائه و یک‌سری بسته‌های ویژه جبرانی هم برای بازیکنان ارائه خواهد کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بالاخره بعد از مدت زمان طولانی انتظار، نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد. این امر یک شگفتی فنی بسیار در تمام سطوح یک بازی کامپیوتر ایجاد کرد. البته از همان روز اول متاسفانه مشکلات زیادی برای این بازی گزارش شد و راک‌استار مجبور شد که بروزرسانی‌های زیادی برای بازی و نرم افزار مخصوص بازی‌های خود یعنی Rockstar Games Launcher ارائه کند. با این حال این مشکلات هنوز هم وجود دارند و استودیو هم به‌سختی در حال کار روی آن‌ها است.

در اکانت رسمی توئیتر این استودیو، راک‌استار اظهار نظری طولانی در مورد این وضعیت ارائه داد. استودیو با اشاره به وضعیت کنونی اشاره کرد که آن‌ها در مورد مشکلات برخی از کاربران نسخه PC بازی اطلاع دارند و قول دادند که اصلاحات و بروزرسانی‌های بیشتری را برای حل آن‌ها ارائه کنند. همچنین این استودیو توصیه کرد که درمواقع موردنیاز از بخش پشتیبانی وبسایت، مشکلات خودشان را گزارش کنند. گفتنی است که طی اعلامیه قبلی هم راک‌استار اعلام کرده بود که بخش پشتیبانی آن‌ها کاملا به‌روز است و علاوه بر گرفتن فیدبک از جانب بازیکنان، مدام گزارشی از بروزرسانی‌ها و حل مشکلات ارائه خواهد داد.

این بیانیه خوب به‌نظر می‌رسد، اما اطلاعاتی در مورد بازه زمانی ارائه این بروزرسانی‌ها و پچ‌ها بروز نمی‌دهد. به‌نظر می‌رسد که بازیکنان نسخه PC این بازی، طی تعطیلات پیش‌رو می‌توانند به‌عنوان تلافی مشکلاتی که تحمل کرده‌اند، یک بسته ویژه برای Red Dead Online با نام Prieto Poncho دریافت کنند. این بسته شامل مجموعه‌ای از مقررات و مهمات اضافه خواهد بود.

نظر شما در مورد مشکلات بازی Red Dead Redemption 2 چیست؟ آیا بالاخره راک‌استار می‌تواند راه حلی مناسبی برای آن‌ها پیدا و تجربه‌ای بی‌نقص برای دارندگان این پلتفرم خلق کند؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: