مجری-مراسم-گلدن-گلوب-2020

مجری مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ مشخص شد؛ جرویز برای آخرین بار صحنه را اداره خواهد کرد

توسط بهنام میرزائی در ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۲

مجری مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ توسط پل تلگدی رئیس شبکه NBA تعیین و مشخص شد که ریکی جرویز برای پنجمین بار این مراسم را میزبانی خواهد کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، ریکی جرویز (Ricky Gervais) دوباره به‌عنوان میزبان و مجری مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ بازخواهد گشت. این مراسم ۱۵ دی امسال مصادف با ۵ ژانویه ۲۰۲۰ در هتل بورلی هیلز برگزار خواهد شد. طبق بیانیه مطبوعاتی به‌همین منظور، این پنجمین و آخرین حضور وی به عنوان مجری این مراسم خواهد بود. این بیانیه را می‌خوانیم:

بار دیگر، آن‌ها به من پیشنهادی دادند که نمی‌توانم رد کنم. اما این آخرین باری است که من این کار را می‌کنم و امیدوارم که بتوانم عصر خوب و مفرحی را ایجاد کنم.

پل تلگدی رئیس شبکه ان‌بی‌سی (NBC Entertainment) اظهار داشت: «وقتی جرویز صحنه گلدن گلوب را اداره می‌کند، همیشه یک نیروی قابل لمس فوق‌ العاده‌ای وجود دارد. بازگشت وی به‌عنوان استاد مراسمی همچون گلدن گلوب پیش‌بینی شده بود. مطمئنا می‌تواند عصیر غیرمنتظره‌ای باشد. نمی‌توانیم صبر کنیم تا ببینیم او چه برنامه‌هایی برای‌مان آماده کرده است».

جرویز مجری این مراسم بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ بوده است و بعد از آن دوباره سال ۲۰۱۶ سکان را برعهده گرفت. کیفیت این میزبانی‌ها مورد استقبال همگان قرار نگرفته است، به‌خصوص وی همیشه با میزبان‌های دیگری همچون تینا فی و ایمی پولر مقایسه می‌شود. به‌هرحال شوخی‌های ناجور و شخصیت سلبریتی وی می‌تواند باعث اضافه شدن محتوای خاص و ویروس‌وار به این مراسم شود و عده زیادی تحت تاثیر قرار بگیرند.

سال گذشته طی اخبار سینما دو مراسم مهم دیگر سال یعنی اسکار ۲۰۱۹ و ایمی ۲۰۱۹، تصمیم گرفتند که میزبانی برای مراسم انتخاب نکنند. حال مشخص نیست که این رویه امسال هم تکرار خواهد شد یا خیر.

نظرات خود را در مورد مجری مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ بگویید و انتظار دارید که کیفیت اجرای مراسم با نوع خاص شوخ طبعی‌های جرویز چگونه خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: