قابلیت-کنترلر-بازی-Call-of-Duty-Mobile

پشتیبانی از کنترلر بازی Call of Duty: Mobile دوباره به این عنوان اضافه خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , ۲۲:۰۰

پشتیبانی از کنترلر بازی Call of Duty: Mobile بعد از بررسی‌های بسیار تیم سازنده، به‌زودی به این اثر اضافه خواهد شد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، طرفداران مجموعه Call of Duty می‌توانند به‌راحتی این بازی را روی گوشی‌های موبایل خود تجربه کنند و البته که Call of Duty Mobile هم اثر بسیار خوش ساختی است. با این‌که این بازی تجربه یک کال آف دیوتی تمام‌ عیار را برای علاقه‌مندان این مجموعه فراهم می‌کند، اما هنوز هم افرادی هستند که نمی‌توانند از کنترلرهای سنتی دست بکشند. این قابلیت هنگام عرضه رسمی بازی دردسترس همگان بود، اما به‌دلیل ترس سازندگان از به‌هم خوردن تعادل بین کسانی که از کنترلرهای شبیه‌ساز صفحه بازی استفاده می‌کنند، شاهد حذف شدن این قابلیت بودیم. حال گویا این قابلیت دوباره به این بازی پرسر و صدا اضافه خواهد شد. ناشر بازی قبلا در صفحه ردیت بازی اعلام کرده بود که:

ما صدای طرفداران‌مان را می‌شنویم که می‌خواهند بیشتر در مورد پشتیبانی از کنترلر بازی بدانند. ما در حال تست این ویژگی در بازی هستیم و به‌نظر می‌رسد که در آینده می‌توانیم دوباره این قابلیت را به بازی اضافه کنیم. اما قبل از آن ما باید اطمینان حاصل کنیم که این ویژگی به‌درستی و متعادل روی بازی اجرا خواهد شد. فقط باید صبر کنید.

حال در همین صفحه باخبر شدیم که قابلیت پشتیبانی از کنترلر به‌زودی به بازی بازخواهد گشت، اما متاسفانه هنوز هم تاریخ دقیقی برای این کار ذکر نشده است. بهرحال جای خوشحالی دارد که این ویژگی پرطرفدار که بسیاری از کاربران درخواست کرده‌ بودند، درنهایت به بازی برخواهد گشت.

بازی Call of Duty: Mobile روی تمام دستگاه‌های سازگار با سیستم‌عامل اندروید و iOS در دسترس بازیکنان است. پشتیبانی از کنترلر تنها قابلیتی نیست که در آینده به بازی اضافه خواهد شد، چرا که حالت زامبی اختصاصی بازی هم به‌زودی در دسترس بازی قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: